• Badania diagnostyczne
  • Densytometria R.E.M.S.
  • Leczenie żylaków
  • Lekarze
  • Ubezpieczenia medyczne
  • Badania laboratoryjne
  • Usuwanie znamion skórnych
  • Usg we Wrocławiu

B2B

 

Szanowni Państwo,

 

 

Dziękuję za zainteresowanie i odwiedziny strony www.goldencare.pl. 

 

Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu jest firmą założoną w 2011 roku przez lekarzy owładniętych prawdziwą pasją do medycyny. W ciągu kilkunastu miesięcy rozwinęło się w wielospecjalistyczną placówkę medyczną z rozbudowanym zespołem lekarskim obejmującym prawie wszystkie specjalizacje medyczne dla dzieci i dorosłych. Centrum oferuje również szeroki zakres diagnostyki: badania laboratoryjne, biopsje i badania histopatologiczne, badania USG, badania kardiologiczne, tomografię komputerową i rezonans magnetyczny. 

 

Od samego początku działalności postawiliśmy nie tylko na dostarczanie Pacjentom prawdziwie kompleksowej opieki medycznej, lecz także na takie aspekty jak nowoczesność, transparentność, zaufanie i relacje międzyludzkie. 

 

Wprowadziliśmy wiele cenionych przez Pacjentów rozwiązań, m. in. szybki dostęp do szerokiego panelu badań ultrasonografcznych, opiekę pokonsultacyjną, konsylia wielodyscyplinarne, rejestrację on-line, odbiór wyników badań laboratoryjnych wprost ze strony www, ukierunkowane pakiety profilaktyczne i diagnostyczne, transparentne opisy kadry i usług.  


Misją Centrum Medycznego Golden Care jest być najbardziej zaufanym, prywatnym ośrodkiem medycznym we Wrocławiu. Jesteśmy dumni z faktu, że naszą dotychczasową pracę docenili Pacjenci: wrocławscy przedsiębiorcy, kancelarie prawne, ludzie kultury, przedstawiciele środowiska medycznego oraz Polonia z Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Niemiec czy Włoch. Miarą zaufania do CM Golden Care jest także liczny zespół lekarzy współpracujących oraz kontrakty, które z CM Golden Care podpisały takie firmy jak Allianz, PZU, Generali, Polmed, Medica Polska. Należy dodatkowo podkreślić, że do CM Golden Care kierowani są także Pacjenci z dużych ogólnopolskich sieci medycznych. 

 

Do współpracy pragniemy zaprosić inwestorów oraz kooperantów, dla których i z którymi będziemy pracować z tak dużym zaangażowaniem jak dla naszych Pacjentów.  

 

Z poważaniem

 

Dr Tomasz Szczepański

Dyrektor generalny Medicone

 

 

Zawartość serwisu www.goldencare.pl jest chroniona prawem autorskim.