• Lekarze
  • Badania diagnostyczne
  • Usuwanie znamion skórnych
  • Usg we Wrocławiu
  • Ubezpieczenia medyczne
  • Densytometria R.E.M.S.
  • Badania laboratoryjne
  • Leczenie żylaków

Dla Studentów SKN

CEDUM 2

Centrum Medyczne Golden Care wspiera pro bono polską kadrę medyczną w obszarze edukacji oraz sportu.

 

    EDUKACJA   

Czy wiecie, że od roku 2012 Studenci Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w tym Studenci międzynarodowi, odbywają w CM Golden Care praktyki wakacyjne, a od roku 2017 Golden Care wspiera zasobami kadrowymi oraz sprzętowymi Studenckie Koło Naukowe Ultrasonografii Klinicznej...

 

W kwietniu 2018 r. podczas VIII International Students' Conference of Young Medical Researchers we Wrocławiu Dr Szczepański we Współpracy z IFMSA, oddziałem we Wrocławiu, prowadził całodniowe warsztaty sonograficzne dla Studentów uczelni medycznych. Z kolei Studenci Koła Naukowego przy CM Golden Care prezentowali pracę z zakresu USG "Superficial lumps, bumps & Soreness. Lymph nodes, hernia - not so obvious. Sonographic imaging helps to answer the query." Kolejna prace Koła "Diagnostic imaging of unspecified abdominal pain. Sonography makes it easier. Case report of wandering kidney." zakwalifikowana została do prezentacji podczas Juvenes Pro Medicina 2018 w Łodzi. 

 

Studentom wydziałów lekarskich uczelni medycznych oraz lekarzom zapewniamy bezpłatny dostęp do platformy Centrum Edukacji Medycznej "CEDUM" na Facebook prezentującej zastosowanie ultrasonografii w różnych dziedzinach medycyny. 

Studenci zainteresowani odbywaniem praktyk w CM Golden Care proszeni są o zapisywanie się poprzez Dziekanat Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

 

    SPORT

W celu zapewnienia równowagi rozwoju umysłu i ciała wspieramy drużynę piłki nożnej Golden Care Football Team, która zrzesza studentów wydziałów medycznych (lekarski, stomatologia, farmaceutyczny, ratownictwo medyczne), lekarzy stażystów i rezydentów, farmaceutów, fizjoterapeutów i ratowników medycznych.

 

W sezonie jesień 2017 r. drużyna występowała w amatorskiej lidze Śląsk Wrocław Pro i wywalczyła awans z III do II ligi rozgrywek, z kolei w sezonie wiosna 2018 r. awansowała już do I ligi ! W sezonie halowym 2017/18 Golden Care Team grał w I lidze Wrocbal, a w ramach przygotowań do występów w Akademickich Mistrzostwach Polski reprezentacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu uczestniczyła w grach Golden Care Football Team. 

Zawartość serwisu www.goldencare.pl jest chroniona prawem autorskim.