• Leczenie żylaków
  • Usuwanie znamion skórnych
  • Ubezpieczenia medyczne
  • Lekarze
  • Badania diagnostyczne
  • Usg we Wrocławiu
  • Densytometria R.E.M.S.
  • Badania laboratoryjne

Dla Lekarzy CEDUM

CEDUM 1

Witamy w Centrum Edukacji Medycznej CEDUM. Szkolenia podyplomowe dla lekarzy we Wrocławiu.

 

KURSY USG WE WROCŁAWIU 

 

    O NAS

Centrum Edukacji Medycznej CEDUM zostało ustanowione w 2018 r. z inicjatywy dr Tomasza Szczepańskiego jako rozwinięcie dotychczasowej działaności dydaktycznej CM Golden Care we Wrocławiu oraz na bazie doświadczeń klinicznych kilkudziesięciu lekarzy konsultujących w placówce, z których wielu to uznane postaci z ośrodków akademickich w Polsce. 

 

CEDUM prowadzi szkolenia podyplomowe oraz uzupełnia edukację akademicką poprzez organizację szkoleń z zakresu klinicznego zastosowania diagnostyki sonograficznej w różnorodnych obszarach medycyny. Szkolenia skierowane są dla lekarzy na wszystkich etapach rozowju zawodowego, od stażystów poprzez rezydentów, aż po specjalistów. 

 

W Radzie Naukowej CEDUM zasiadają Dr hab. n. med. Tomasz Witkowski, Dr n.med. Tomasz Pytrus, Dr Tomasz Szczepański. 

 

 

    SZKOLENIA 

Nauczanie odbywa się w kameralnych grupach, zwykle w formie warsztatów, do maksymalnie 6 uczestników. Wykłady połączone są od razu z praktyczną prezentacją badania, podczas którego omawiana jest anatomia, fizjologia narządowa, patofizjologia, technika badania, triki, obrazy prawidłowe i  patologiczne. Utrwalenie praktycznej wiedzy zdobytej przez uczestnika wspierane jest poprzez udostępnione materiały drukowane oraz dostęp do materiałów on-line na platformie Facebook CEDUM. 

 

W celu symulacji i odzwierciedlenia różnorodnych warunków badań, uczestnicy wykonują je porównawczo na modelach oraz na prawdziwych pacjentach o różnej budowie konstytucjonalnej ciała, na aparatach USG z wyższej i średniej półki technologicznej, a także różnymi rodzajami głowic. 

 

Ze względu na intensywność szkolenia zapewniamy klimatyzowane pomieszczenia, bezpłatny dostęp do selekcji kaw Nesspresso, herbat, napojów (woda i soki), przekąsek węglowodanowych oraz zapraszamy na smaczny lunch w sąsiadującej restauracji. 

 

    PUNKTY EDUKACYJNE  

Centrum Edukacji Medycznej CEDUM wpisane jest do Rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy Dolnośląskiej Rady Lekarskiej w DIL pod numerem 69-000121-001-0001, a na szkoleniach prowadzonych przez CEDUM przyznawane są punkty edukacyjne zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 6.10.2004 r. (Dz.U.04.231.2326). 

 

    KONTAKT 

adres email: paulina.waligora@goldencare.pl

tel.: + 48 663 618 378 

 

    NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Zawartość serwisu www.goldencare.pl jest chroniona prawem autorskim.