• Lekarze
 • Badania laboratoryjne
 • Leczenie żylaków
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Usg we Wrocławiu
 • Badania diagnostyczne

Lekarze

Angiologia

Dzień dobry. Prywatna poradnia angiologiczna i flebologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi ambulatoryjne konsultacje z zakresu chorób żył i tętnic, takich jak żylaki kończyn, zakrzepica żył, przewlekłe niedokrwienie kończyn, miażdżyca, cukrzyca, zaburzenia lipidowe, obrzęki kończyn.

 

W skład kadry poradni angiologicznej Golden Care we Wrocławiu wchodzą lekarze uzupełniających się specjalności zabiegowych i niezabiegowych, co gwarantuje prawdziwą kompleksowość usług z zakresu schorzeń naczyń. Centrum Medyczne Golden Care umożliwi Państwu również wykonanie wielu procedur medycznych z dziedziny angiologii, takich jak ocena przetok dializacyjnych, angio-MRI (rezonans naczyniowy), a także 

 

   USG tętnic dogłowowych i kończyn >>> 

   USG tętnic nerkowych >>>

   USG żył kończyn >>>

   Kompleksowe leczenie żylaków >>> 

   Efekty leczenia chorób żył SPRAWDŹ >>> 

   Drenaż limfatyczny >>> 

 • Dr n. med. Norbert Zapotoczny

  Dr n. med. Norbert Zapotoczny

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Norbert Zapotoczny, specjalista chirurg, specjalista chirurgii naczyniowej, we Wrocławiu jest starszym asystenem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego. Odbywał liczne staże i kursy zagraniczne: w 2002 r. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University Hospital na Taiwanie; w 2010 r. kurs Otwarte i laparoskopowe techniki w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii; w 2011 r. kurs Laserowe operacje żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech; w 2012 r. brał udział w badaniu i szkoleniu z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA.

   

  Odbywał również szkolenia z zakresu ultrasonograficznych badań naczyniowych: w 2005 r. kurs Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych; w 2009 r. kurs doskonalący Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych; w 2012 r. kurs Diagnostyka dopplerowska naczyń nerkowych, nerki przeszczepionej i przetok dializacyjnych w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii.

  W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się szerokim zakresem chirurgi ogólnej i naczyniowej, angiologią, w tym diagnostyką i leczeniem zwężeń tętnic, tętniaków, żylaków (operacje klasyczne, wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia). Uczestniczy w międzynarodowym, pionierskim projekcie badawczym wszczepiania biologicznych protez naczyniowych. 

  Dr Zapotoczny jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz prestiżowych American Stroke Association i American Heart Association. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr Tomasz Szczepański

  Dr Tomasz Szczepański

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych, internista. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2000 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i zagranicą. Pracował w szpitalnych oddziałach kardiologicznych, w tym w Pododdziale Kardiodiagnostyki Kliniki Kardiochirurgii Akademii Medycznej we Wrocławiu, Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze, Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy, a także w oddziałach chorób wewnętrznych (Legnica, Bogatynia) i pracowniach badań medycznych (ultrasonografia, diagnostyka kardiologiczna, endoskopia przewodu pokarmowego). W pracy szpitalnej zajmował się zaawansowanymi procedurami klinicznymi, takimi jak kontrole stymulatorów oraz wszczepialnych defibrylatorów serca, implantacje elektrod wewnątrzsercowych, próby pochyleniowe, intensywna terapia kardiologiczna, badania endoskopowe. Wyróżniony w 2005 r. za opiekę i wykłady dla Bogatyńskiego Koła Diabetyków. 

   

  Odbywał praktyki kliniczne i szkolenia w Niemczech (Szpital Berlin Neuköln, Klinikum Görlitz). Leczył w szpitalach w Wielkiej Brytanii w oddziałach pulmonologii (Sunderland), kardiologii (Stoke-On-Trent), oddziałach rehabilitacji medycznej (m. in. w London Queen Hospital, Heatherwood Hospital Ascot), a także zajmował się opieką nad chorymi po operacjach kardiochirurgicznych (Nuffield Hospital Leeds, Spire Cardiff Hospital), neurochirurgicznych, ortopedycznych, ginekologicznych, urologicznych i bariatrycznych (Spire Murrayfield Hospital)  w prywatnych oraz publicznych centrach chirurgicznych. 

   

  Od początku kariery zawodowej zajmuje się diagnostyką USG u dorosłych oraz u dzieci. Uczestnik licznych szkoleń oraz warsztatów z zakresu ultrasonografii - w Polsce w uznanej Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii, w Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej, a także międzynarodowych szkoleń i sympozjów, w tym International Radiological Syposium Sports and Arthritis w 2014 r., światowego sympozjum angiologicznego Charing Cross w Londynie w 2015 r., Neonatal Ultrasound Course we Florencji w 2016 r., International MSK Ultrasound Course we Wiedniu w 2017 r. Certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań naczyniowych. Prowadzi szkolenia z zakresu ultrasonografii klinicznej dla Studentów medycyny. Zwolennik zastosowań nowoczesnych rozwiązań technologicznych w ochronie zdrowia. Konsultuje w języku polskim i angielskim. Członek brytyjskiej izby lekarskiej British Medical Council. Piłkarz Golden Care Football Team. 

   

  Zasadniczy zakres obecnej działalności dr Szczepańskiego obejmuje:

      biopsje narządowe; 

     diagnostyka USG dzieci i dorosłych;  

      pełna diagnostyka USG chorób naczyniowych; 

      diagnostyka schorzeń kończyn dolnych, w tym układu ruchu; 

      profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych oraz onkologicznych; 

      kompleksową diagnostykę internistyczną
  (np. zespoł przewlekłego zmęczenia, bóle brzucha). 

  Płatność online
 • Dr n. med. Joanna Kluz

  Dr n. med. Joanna Kluz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Joanna Kluz specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Starszy asystent w Klinice Angiologii Nadciśnienia tętniczego i Diabetologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Studia medyczne odbywała na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2001 r. odbyła staż zagraniczny w szpitalu w Skövde w Szwecji, filii Uniwersytetu Medycznego w Göteborgu. Dyplom lekarski z wyróżnieniem uzyskała w roku  2002. Staż podyplomy odbywała w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym i Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Od roku 2003 jest związana z Kliniką Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie odbywała studia doktorancke na kierunku angiologicznym, a obecnie piastuje funkcję starszego asystenta. Odbywała szkolenia z zakresu ultrasonografii naczyniowej, w tym „Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych”, certyfikowany przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. 

   

  W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się m. in. leczeniem cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń lipidowych i otyłości, ze szczególnym uwzględnieniem powikłań naczyniowych u chorych na cukrzycę. Wykonuje badania USG dopplerowskie tętnic i żył obwodowych. Wielokrotna uczestniczka polskich i międzynarodowych kongresów medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Minkowski EASD Advanced Postgraduate Courses in Clinical Diabetes. Współautorka wielu prac naukowych z zakresu angiologii i diabetologii publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym International Angiology. 

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót