• Leczenie żylaków
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Lekarze
 • Usg we Wrocławiu
 • Badania laboratoryjne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Badania diagnostyczne

Lekarze

Onkologia

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia onkologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 zajmuje się profilaktyką przeciwnowotworową, kwalifikacją do leczenia onkologicznego, konsultacjami nieprawidłowych badań, w tym genetycznych w kierunku rodzinnego obciążenia nowotworami. Poradnią onkologiczną kieruje Pani Dr n. med. Barbara Ziółkowska, specjalista onkologii klinicznej. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług onkologa prywatnie, a także uzyskają Państwo pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którym współpracuje poradnia onkologiczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki medycznej.


   Densytometria REMS NOWOŚĆ W POLSCE >>>

   Markery onkologiczne i badania genetyczne >>>

   USG węzłów chłonnych >>>

   USG jamy brzusznej >>>

   USG tarczycy >>> 

   Biopsja tarczycy >>>

 • Dr n. med. Barbara Ziółkowska

  Dr n. med. Barbara Ziółkowska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Lekarz specjalista Onkolog. We Wrocławiu bazą kliniczną Pani Doktor Ziółkowskiej jest Oddział Chemioterapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego. Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2009 r. Doświadczenie z zakresu onkologii zdobywała w Polsce oraz zagranicą, m.in. w Niemczech w Dreźnie w Carl Gustav Carus Universitaetsklinikum, na Węgrzech na Uniwersytecie w Debreczynie. W 2016 r. odbywała półroczne stypendium w Comprehensive Cancer Center w Ulm w Niemczech w Oddziale Hemato-onkologii. Szkolenie specjalizacyjne z onkologii zakończyła w 2016 r. międzynarodowym egzaminem ESMO (Examination in Medical Oncology) złożonym w Kopenhadze. Równolegle do pracy klinicznej odbywała studia doktoranckie w Katedrze Patomorfologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 

   

  W CM Golden Care we Wrocławiu w Poradni Onkologicznej konsultuje pacjentów ze schorzeniami onkologicznymi, zajmuje się profilaktyką onkologiczną, a także prowadzi poradnictwo w kierunku rodzinnych obciążeń chorobą nowotworową, w tym badań genetycznych w kierunku chorób nowotworowych, np. mutacji BRCA związanych z rakiem piersi. 

   

  Jest członkinią towarzystw naukowych: ESO European School of Oncology, ESMO European Society on Medical Oncology, PTO  Polskie Towarzystwo Onkologiczne, PTOK Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej. 

  Konsultuje w języku polskim, angielskim i niemieckim. 

  Płatność online
powrót