• Leczenie żylaków
 • Badania diagnostyczne
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Usg we Wrocławiu
 • Lekarze

Lekarze

Wenerologia

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia wenerologiczna we Wrocławiu w CM Golden Care przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową, w tym kiły, rzeżączki, chlamydiozy i nierzeżączkowego zapalenia cewki, kłykcin, mięczaków zakaźnych. 

 

Poradnią wenerologiczną kieruje Pani Dr Magdalena Zalewska, specjalista dermatolog i wenerolog. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług wenerologa prywatnie oraz w ramach abonamentów PZU, Allianz, Saltus, Compensa. W Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, w tym urologa, z którymi współpracuje poradnia wenerologiczna, bazy będącej gwarantem kompleksowej opieki medycznej. 

 

    Badania chorób przenoszonych drogą płciową >>>

    Zabiegi dermatologiczne >>>

    USG jąder >>>

    Urolog  >>>   

 • Dr Magdalena Zalewska

  Dr Magdalena Zalewska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Zalewska specjalista wenerolog i dermatolog. We Wrocławiu konsultuje w Centrum Medycznym Golden Care. Lekarz z szerokim doświadczeniem w zagranicznych placówkach medycznych: praktyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej H.C.U. San Cecilio w Hiszpanii w 2003 r, na Oddziale Urologicznym i Ginekologicznym Hospital General de Gallicia Clinico Universitaria Servicio de Urologia w Santiago de Compostela w Hiszpanii w 2004 r, na Oddziale Chirurgii Plastycznej Chang-Gung Memorial Hospital na Tajwanie w 2005 r. Uczestniczka licznych szkoleń dermatologicznych w Polsce i w Europie, m. in. z zaawansowanych zabiegów laserowych w Bolonii we Włoszech w 2014 r. Od 2008 r była związana z Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 2007 r. 

   

  Na codzień zajmuje się leczeniem  trądziku, chorób alergicznych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, chorób skóry o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i pasożytniczym, a także zajmuje się chorobami włosów i paznokci, w tym leczeniem łysienia androgenowego mężczyzn i kobiet. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń trichologicznych. Konsultuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

  Płatność online
 • Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

  Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista deramtolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Wójcik-Maciejewicz jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracowała w Oddziale Immunologii i Reumatologii Wieku Rozwojowego. Posiada doświadczenie w dziedzinie światłolecznictwa, zabiegów krioterapii i elektrochirurgii, testów naskórkowych. Uczestniczka szkoleń i konferencji z zakresu dermatoskopii i trichoskopii,  leczenia chorób przenoszonych drogą płciową, dermatologii etetycznej, w tym 22nd Congress of the European Academy of Dermatology and Venerology Istanbul 2013; 10th EADV Spring Symposium Cracow 2013 r. Autorka i współautorka artykułów w fachowych czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu problematyki dermatologicznej w cukrzycy, wpływu stresu na skórę oraz zagadnień dotyczących kiły. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Konsultuje dzieci i dorosłych. 

  Płatność online
powrót