NOWOŚĆ ! Klinika przy Bulwarze Dedala

    WYGODA I KOMFORT

Zapraszamy do gustownych wnętrz i komfortowych pomieszczeń, w których zrelaksują  się Państwo w wygodnych fotelach i przy smacznej przekąsce. Dojadą do nas Państwo bez problemu z całego Dolnego Śląska. Znajdujemy się w pobliżu AUTOSTRADY A8, niedaleko zjazdu Stadion Miejski. Swój samochód pozostawicie na dedykownym parkingu przy Klinice. 

    SPRZĘT I USŁUGI 

Na miejscu wykonać można między innymi laserowe leczenie chorób żył, badania USG na sprzęcie klasy eksperckiej, gastroskopię, kolonoskopię, giętką cystoskopię, densytometrię, uroflowmetrię, spirometrię, EKG, próbę wysiłkową, Holter EKG i ciśnieniowy, testy alegrologiczne, badania laboratoryjne, wymazy oraz inne procedury medyczne.

    INFRASTRUKTURA

W Klinice znajduje się nowoczesna sala zabiegowa z systemem stałego odkażania powietrza i z dedykowanym systemem wentylacyjnym z filtrami HEPA. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy dwa rodzaje sal wypoczynkowych, tj. standard i VIP. Sala VIP posiada dostęp do WiFi i TV, wygodne łóżko, fotel dla osób towarzyszących, indywidualną łazienkę i prysznic.

    ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Diagnostyka jak w szpitalnym ODDZIALE INTERNISTYCZNYM oraz procedury zabiegowe z zakresu endoskopii, chirurgii, urologii, ortopedii, dermatologii.

    PRZYJĘCIA DO KLINIKI

Do Kliniki przyjmowani są Pacjenci zakwalifikowani do pobytu diagnostycznego lub leczniczego, a kwalifikacja odbywa się podczas konsultacji u Lekarzy w części ambulatoryjnej Golden Care, tj. w przychodni przy Bulwarze Dedala 9b lub przy ul. Kukuczki 5/6 we Wrocławiu.

    CENY POBYTU

Pobyt w sali standard kosztuje 350 zł
Pobyt w sali VIP kosztuje 550 zł