Nowoczesne i Kompleksowe Leczenie Żylaków

KADRA LEKARSKA


Dr Andryj Yarka, Specjalista chirurg naczyniowy z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i we Francji. 

Dr Tomasz Szczepański, Specjalista chorób wewnętrznych, certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii dopplerowskiej naczyń.

DOPPLEROWSKIE BADANIA NACZYNIOWE


Wykonujemy całościowy zakres dopplerowskich badań USG, w tym  tętnic dogłowowych, naczyń kończyn górnych i dolnych, aorty, naczyń wewnętrzbrzusznych, miednicy i moszny. 

WYJĄTKOWOŚĆ LASEROWEGO LECZENIA


Opieka Medyczna Golden Care we Wrocławiu, jako jedna z pierwszych placówek w Polsce, udostępniła swoim Pacjentom nowoczesną odmianę wewnątrznaczyniowego, laserowego leczenia żylaków EVLT przy pomocy jednorazowych tzw. cewników radialnych i przy pomocy najbardziej optymalnych fali lasera o długości 1470 nm. 

Światowody radialne oznaczają większą dokładność i bezpieczeństwo; czytaj więcej >>> 

Długość fali 1470 nm oznacza, że światło lasera działa wybiórczo na ściankę naczynia, a nie na znajdującą się w jego świetle krew. Wiąże się to z mniejszą reakcją zapalną i bólową, szybszą rekonwalescencją i korzystniejszym efektem kosmetycznym >>>.

Światłowody jednorazowe pozwalają uniknąć ryzyka okołozabiegowej infekcji wirusem zapalenia wątroby B i C. W Klinice Golden Care we Wrocławiu stosujemy jedynie cewniki jednorazowe i nie resterylizujemy ich. Każdy Pacjent ma pewność, że używany cewnik laserowy jest tylko jego i nie służył wcześniej nikomu innemu.

Dr Andryj Yarka, specjalista chirurii naczyniowej z doświadczeniem w zakresie procedur endowaskularnych przeprowadza zabiegi EVLT >>>.

Odpowiednia kwalifikacja. Współpraca z referencyjną pracownią USG Centrum Medycznego Golden Care we Wrocławiu zapewnia kwalifikację Pacjenta do najodpowiedniejszego w danym wypadku rodzaju zabiegu na żyłach, np. skleroterapii, miniflebektomii, EVLT >>>.

EFEKTY LECZENIA CHORÓB ŻYŁ


Zobacz spektakularne efekty leczenia przeprowadzonego w Opiece Medycznej Golden Care we Wrocławiu >>>