Plastyka powiek

    PRZYCZYNY OPADANIA POWIEK 

Wraz z wiekiem w narządach organizmu zmniejsza się ilość włókien kolagenowych oraz dochodzi do tkankowych zmian degeneracyjnych. W zakresie skóry objawia się to utratą jędrności i sprężystości, a objawy najszybciej ujawniają się w obszarach powiek i grzbietów dłoni. Z kolei degeneracja mięśni powiek jest powodem ich opadania.

    NA CZYM POLEGA ZABIEG PLASTYKI POWIEK 

Korekta powiek górnych jest zabiegiem pomagającym zniwelować niekorzystne efekty upływu czasu, pozwala przywrócić oczom młodszy wygląd oraz wyeliminować wrażenie zmęczenia z twarzy.

Zabieg plastyki powiek wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w trybie chirurgii ambulatoryjnej. Może obejmować korektę zwiotczenia powiek oraz korektę opadania powiek. W zależności od indywidualnych wskazań w trakcie zabiegu plastyki powiek usuwany jest nadmiar zwiotczałej skóry powieki, redukowana ilość mięśnia okrężnego oka, korygowane są pseudoprzepukliny tłuszczowe lub w razie konieczności skracane jest rozcięgno mięśnia dźwigacza powieki górnej. Rana zszywana jest bardzo cienkimi szwami, a blizna pooperacyjna pozostaje ukryta w zagłębieniu powieki.

    KADRA CHIRURGICZNA

Zabieg wykonuje Specjalista chirurgii plastycznej Dr Wiktor Czyżak przy asyście doświadczonych Instrumentariuszek i Pielęgniarek zabiegowych. 

    ZALETY OPERACJI W KLINICE GOLDEN CARE

1/ Zabieg wykonywany przez doświadczonego Specjalistę chirurgii plastycznej. 
2/ Procedury operacyjne w Klinice Golden Care objęte są wewnętrznym systemem zarządzania jakością. 
3/ Nowoczesna sala zabiegowa o wysokiej klasie czystości mikrobiologicznej, w tym z dedykowanym systemem wentylacji i systemem dezynfekcji powietrza. 
4/ Większość narzędzi operacyjnych stanowią narzędzia jednorazowego użycia (minimalizacja ryzyka infekcji).
5/ Podczas pobytu w Klinice Pacjent ma przydzielone miejsce w komfortowej sali pobytowej. Podczas wypoczynku może korzystać z darmowego Wi-Fi i przekąsek po zabiegu. 
6/ Łatwy dojazd z każdego miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska autostradą A8.
7/ Dedykowany dla Pacjentów parking przy Klinice.


lub zadzwoń, jeśli potrzebujesz umówić się na konsultację z Chirurgiem plastycznym i omówić problem opadającej powieki. Organizacja konsultacji przebiegnie sprawniej, jeśli prześlesz nam swoje imię i nazwisko, adres mail, numer telefonu. Oddzwonimy!