Chirurgia plastyczna

Dr Wiktor Czyżak
Dr Wiktor Czyżak
Umów wizytę
Dr Wiktor Czyżak

Dr Czyżak jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z 2011 r. Podczas studiów uzyskał stypendium naukowe we Włoszech w Universita degli Studi di Cagliari. W latach 2011-2012 odbywał staż w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Od 2012 r. pracuje w Odziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Nowej Soli. W 2018 r. odbył staż w zakresu chirurgii piersi w Bukareszcie w Klinice dr Constantin'a oraz uzyskał tytuł specjalisty w dziedzienie chirurgii plastycznej. We Wrocławiu konsultuje i operuje w Klinice Golden Care przy Bulwarze Dedala 9. Łączy techniki chirurgii plastycznej i dermatologii estetycznej. 

Jest autorem i współautorem publikacji oraz doniesień w Europejskim Towarzystwie Oparzeniowym (EBA) we Wiedniu, w Polskim Przeglądzie Chirurgicznym, w Polskim Przeglądzie Flebologicznym, w Polskim Towarzystwie Leczenia Oparzeń. Odbywał szkolenia z zakresu technik odmładzania twarzy przy użyciu nici liftingujących oraz wypełniaczy. Konsultuje w języku polskim, angielskim oraz włoskim.

Przykładowe zabiegi chirurgiczne i estetyczne wykonywane przez Dr Czyżaka: plastyka powiek górnych i dolnych, plastyka odstających małżowin usznych, liposukcja, operacje ginekomastii, plastyka blizn, wycięcie zmian skórnych na twarzy z z plastyką, wycięcie zmian skórnych innych parti ciała, operacje tłuszczaków, wypełnienia kwasem hialuronowym, botoks.