Gastrologia

Dr n. med. Szymon Wieczorek
Dr n. med. Szymon Wieczorek
Umów wizytę
Dr n. med. Szymon Wieczorek

Specjalista chorób wewnętrznych i specjalista gastrolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Wieczorka jest Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego, gdzie sprawuje stanowisko starszego asystenta. W latach 2005-2012 bazę szpitalną stanowiła Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W codziennej praktyce klinicznej dr Wieczorek zajmuje się badaniami endoskopowymi przewodu pokarmowego (gastroduodenoskopie oraz kolonoskopie). 

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2005 r. W latach 2001 – 2002 odbywał studia na Università degli Studi di Padova we Włoszech. W roku 2012 uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w roku 2015 zakończył kształcenie specjalizacyjne z zakresu gastrologii. Konsultuje w języku polskim, angielskim i włoskim. 

Dr Radosław Konieczny
Dr Radosław Konieczny
Umów wizytę
Dr Radosław Konieczny

Specjalista gastroenteroloig. We Wrocławiu na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich ukończył w 2015 r. Wydział Lekarski. Staż podyplomowy odbywał w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu; szkolenie specjalizacyjne z zakresu gastroenterologii w latach 2016 - 2017 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Opolu w Odziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Gastroenterologii; a w latach 2017-2023 w Uniwersyteckim Szpital Klinicznym im. Radeckiego we Wrocławiu w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii. Wykonuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego. Konsultuje w języku polskim i angielskim.