Pediatria

Dr n. med. Elżbieta Krzesiek
Dr n. med. Elżbieta Krzesiek
Umów wizytę
Dr n. med. Elżbieta Krzesiek

Specjalista pediatra oraz uznany specjalista gastroenterolog dziecięcy. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Krzesiek jest Katedra i Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Akademii Medycznej, gdzie zajmuje stanowisko adiunkta. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu, tytuł specjalisty I stopnia z pediatrii uzyskała w roku 1997, II stopnia z pediatrii w roku 2000, a w 1998 r zdobyła stopień doktora nauk medycznych. Tytuł specjalisty z dziedziny gastroenterologii dziecięcej uzyskała w 2009 r. 

Na co dzień zajmuje się między innymi zaparciami, nieswoistymi zapaleniami jelit u dzieci, celiakią, problemami żywieniowymi w pediatrii, problematyką niskiego przyboru masy ciała u dzieci. Pani Doktor jest autorką wielu prac naukowych z dziedziny gastroenterologii. Zjednuje ludzi wyjątkowo ciepłą osobowością. 

Dr n. med. Monika Mysłek-Prucnal
Dr n. med. Monika Mysłek-Prucnal
Umów wizytę
Dr n. med. Monika Mysłek-Prucnal

Specjalista endokrynolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Mysłek-Prucnal jest Katedra i Klinika Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego przy ul. Curie-Skłodowskiej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2000 r. Na co dzień zajmuje się m. in. cukrzycą wieku rozojowego, w tym leczeniem za pomocą pomp insulinowych, problemami dojrzewania płciowego u dzieci, problematyką zaburzeń wzrostu, chorobami nadnerczy, chorobami tarczycy, otyłością u dzieci,  zaburzeniami metabolicznymi, zespołem Turnera.