Urologia

Dr Arnold Karbowski

Dr Arnold Karbowski
Umów wizytę

Dr Arnold Karbowski

Specjalista urolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Arnolda Karbowskiego jest Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. Ambulatoryjnie praktykuje w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu w roku 2003. W latach 1999-2000 przebywał na stypendium na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. W 2002 r. odbywał praktyki w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Urazowej w Stutgarcie. 

Swoją zawodową drogę w dziedzinie urologii rozpoczął w 2004 r. w Klinice Urologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2005-2007 pracował w Poliklinice Urologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Dreźnie, a w latach 2007-2013 r w Oddziale Urologii w Szpitalu Miejskim w Pirnie w Saksoni. W roku 2011 w Niemczech uzyskał tytuł specjalisty urologa. W latach 2013-2016 pełnił funkcję zastępcy ordynatora w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Odbywał liczne kursy specjalistyczne, w tym w 2008 roku Kurs elekroresekcji endoskopowej w Vivantes Klinikum w Berlinie; w 2010 roku Kurs laparoskopii w Beichlingen w Niemczech. 

Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów urologicznych nerek, moczowódów, pęcherza moczowego i jąder. Wykonuje badania ultrasonograficzne układu moczowego. Konsultuje w języku polskim i niemieckim. 

Dr Radosław Piszczek

Dr Radosław Piszczek
Umów wizytę

Dr Radosław Piszczek

Ceniony specjalizant Urolog. We Wrocławiu bazą kliniczną doktora Piszczka jest Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala im. T. Marciniaka, gdzie ptrzeprowadza różnorodne zabiegi z zakresu klasycznej urologii oraz endourologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Uczestnik szkoleń w Polsce i za granicą, w tym w Monachium i w Londynie.