Urologia

Dr Lesław Świebocki
Dr Lesław Świebocki
Umów wizytę
Dr Lesław Świebocki

Specjalista znany lekarz Urolog. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1979 r. W latach 1980 - 1984 pracował w Klinice Urologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, następnie związał się z Oddziałem Urologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

Uczestnik międzynarodowych szkoleń i kongresów, w tym Światowy Kongres Leczenia Przerostu Prostaty w Paryżu w 1993 r., Kurs Endourologii w Monachium w 1994 r., Kongresy Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Kongres Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego w 2002 r., Warsztaty Chirurgii Robotowej w Aalst w Belgii w 2010 r.

Współautor prac naukowych, w tym dotyczących leczenia raka pęcherza moczowego i łagodnego rozrostu prostaty. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. 

Dr Arnold Karbowski
Dr Arnold Karbowski
Umów wizytę
Dr Arnold Karbowski

Specjalista urolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Arnolda Karbowskiego jest Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. Ambulatoryjnie praktykuje w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu w roku 2003. W latach 1999-2000 przebywał na stypendium na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. W 2002 r. odbywał praktyki w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Urazowej w Stutgarcie. 

Swoją zawodową drogę rozpoczął w 2004 r. w Klinice Urologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2005-2007 pracował w Poliklinice Urologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Dreźnie, a w latach 2007-2013 r w Oddziale Urologii w Szpitalu Miejskim w Pirnie w Saksoni. W roku 2011 w Niemczech uzyskał tytuł specjalisty. W latach 2013-2016 pełnił funkcję zastępcy ordynatora w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Odbywał liczne kursy specjalistyczne, w tym w 2008 roku Kurs elekroresekcji endoskopowej w Vivantes Klinikum w Berlinie; w 2010 roku Kurs laparoskopii w Beichlingen w Niemczech. 

Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów urologicznych nerek, moczowódów, pęcherza moczowego i jąder. Wykonuje badania ultrasonograficzne układu moczowego. Konsultuje w języku polskim i niemieckim. 

Kamil Cebulski
Kamil Cebulski
Umów wizytę
Kamil Cebulski

Lekarz specjalizant Urolog. We Wrocławiu bazą ambulatoryjną Doktora Cebulskiego jest Klinika Golden Care przy Bulwarze Dedala 9. Bazą kliniczną jest z kolei Oddział Urologiczny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, gdzie piastuje stanowisko Asystenta. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się leczeniem kamicy nerkowej i moczowodowej; operacjami guzów nerek; diagnostyką i leczeniem endoskopowym guzów pęcherza moczowego; operacjami i zabiegami w obrębie gruczołu krokowego oraz moszny. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu im. Piastów Śląskich. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego.