• Usg we Wrocławiu
  • Usuwanie znamion skórnych
  • Badania diagnostyczne
  • Leczenie żylaków
  • Badania laboratoryjne
  • Lekarze

LASEROWE LECZENIE ŻYLAKÓW

Kompleksową diagnostykę i leczenie żylaków oraz chorób żył znajdą Państwo w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu: USG dopplerowskie żył, skleroterapia, miniflebektomia, laserowe wewnątrznaczyniowe leczenie żylaków najnowocześniejszymi metodami.

    Czym wyróżnia się laserowe leczenie żylaków w Golden Care 

Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu, jako jedna z niewielu placówek w Polsce, udostępnia Pacjentom najnowocześniejszą metodę wewnątrznaczyniowego, laserowego leczenia żylaków EVLT jednorazowymi cewnikami radialnymi i najbardziej optymalnymi falami lasera o długości 1470 nm. 

 

1. Światowody radialne oznaczają większą dokładność i bezpieczeństwo >>>.

2. Długość fali 1470 nm oznacza, że światło lasera działa wybiórczo na ściankę naczynia, a nie na znajdującą się w jego świetle krew. Wiąże się to z mniejszą reakcją zapalną i bólową, szybszą rekonwalescencją i korzystniejszym efektem kosmetycznym >>>.

3. Światłowody jednorazowe pozwalają uniknąć ryzyka okołozabiegowej infekcji wirusem zapalenia wątroby B i C. W Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu stosujemy jedynie cewniki jednorazowe i nie resterylizujemy ich. Każdy Pacjent ma pewność, że używany cewnik laserowy jest tylko jego i nie służył wcześniej nikomu innemu.

4. Dr Norbert Zapotoczny, uznany specjalista chirurg z rozległym doświadczeniem angiologicznym i flebologicznym przeprowadza zabiegi EVLT >>>.

5. Odpowiednia kwalifikacja. Dzięki współpracy ze specjalistyczną pracownią USG Centrum Medycznego Golden Care we Wrocławiu, przed jakimkolwiek zabiegiem na żyłach, czy żylakach zapewniamy kwalifikację do najodpowiedniejszego w danym wypadku rodzaju zabiegu, np. skleroterapii, miniflebektomii, EVLT >>>.

 

    Efekty leczenia żylaków i powikłań niewydolności żył

Leczenie przeprowadzono w Centrum Medycznym Golden Care >>>