Dojazd

KLINIKA I PRZYCHODNIA BULWAR DEDALA

   Punkty orientacyjne 

Kompleks medyczny Kliniki i Centrum Medycznego Golden Care zlokalizowany jest niedaleko zjazdu Stadion Miejski na A8, na Osiedlu Gądów pomiędzy DH Astra a Stadionem Miejskim. Od Stadionu w kierunku centrum Wrocławia prowadzi duża arteria komunikacyjna ul. Lotnicza. Boczną ul. Lotniczej jest ul. Bajana, a tuż przy ul. Bajana leży Bulwar Dedala. 

   Od autostrady A4, Opola, Legnicy  

Z autostrady A4 na węźle Wrocław Południe zjedź na A8 w kierunku Poznania. Na zjeździe Stadion Miejski zjedź z autostrady w kierunku centrum Wrocławia. 

   Od strony Poznania S5 i Łodzi S8   

Kieruj się na A8 w kierunku południowym. Na zjeździe Stadion Miejski zjedź z autostrady A8 w kierunku centrum Wrocławia.

   Od strony Wałbrzycha i Kłodzka   

Jedź autostradą A8 w kierunku północnym. Na zjeździe Stadion Miejski zjedź z autostrady A8 w kierunku centrum Wrocławia.

   Od strony lotniska im. Kopernika

Proszę jechać ulicą Graniczną i wjechac na autostradę A8 w kierunku na północ (na Poznań). Na następnym zjeździe Stadion Miejski zjedź z autostrady A8 w kierunku centrum Wrocławia. 

 

 

PRZYCHODNIA KUKUCZKI

   Punkt orientacyjny 

Proszę kierować się w kierunku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ulicy Borowskiej. Jadąc od centrum miasta miną go Państwo po prawej stronie. Następnie ulica Borowska zwęzi się z dwóch do jednej jezdni. Za zwężeniem pierwsza w lewo to ulica Kukuczki, gdzie znajduje się Centrum Medyczne Golden Care. Proszę szukać dużego szklanego budynku

   Od autostrady A4 i Węzła bielańskiego 

Proszę kierować się ulicą Karkonoską, Wyścigową, Ślężną, następnie skręcić w prawo w aleję Armii Krajowej, ponownie w prawo w ulicę Borowską. Za moment znajdą się Państwo przy punkcie orientacyjnym - szpitalu. 

   Od strony Oławy 

Jadąc ulicą Opolską proszę wjechać wiaduktem na aleję Armii Krajowej, na skrzyżowaniu z ulicą Borowską proszę skręcić w lewo (obok stacji Lukoil). Za moment znajdą się Państwo przy punkcie orientacyjnym - szpitalu. 

   Od strony Środy Śląskiej i Stadionu miejskiego 

Po minięciu Centrum Handlowego Astra proszę skręcić w prawo w ulicę Na Ostatnim Groszu, następnie jechać cały czas prosto estakadą Gądowianką, ulicami Klecińską, Hallera, Wiśniową i Armii Krajowej, na skrzyżowaniu z ulicą Borowską skręcić w prawo. Za moment znajdą Państwo punkt orientacyjny - szpital.

   Od strony lotniska im. Kopernika

Proszę jechać ulicą Graniczną aż do ronda przy Centrum Handlowym Factory. Na rondzie należy skręcić w lewo i kierować się ulicą Strzegomską aż zobaczą Państwo estakadę. Przed estakadą proszę skręcić w prawo - znajdą się Państwo na ulicy Klecińskiej będącej częścią Obwodnicy śródmiejskiej. Dalej proszę kierować się cały czas prosto ulicą Hallera, Wiśniową i Armii Krajowej, a na skrzyżowaniu z ulicą Borowską skręcić w prawo. Za moment znajdą Państwo punkt orientacyjny - szpital.

   Od strony Poznania

Proszę kierować się na Obwodnicę autostradową A8, na zjeżdzie przy Stadionie miejskim zjechać z autostrady w kierunku centrum i podążać jak z kierunku Środy Śląskiej.

   Od Galerii Dominikańskiej 

Proszę jechać w kierunku południowym ulicą Piotra Skargi, Kołłątaja, Stawową, a potem krótki kawałek Ślężną. Na światłach należy skręcić w ulicę Glinianą i za chwilkę w prawo w Borowską. Następnie proszę jechać cały czas prosto, aż do punktu orientacyjnego.

 

KLINIKA | Bulwar Dedala 9

PRZYCHODNIA | Kukuczki 5/6