Zabiegi

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO


    LOKALIZACJA
Klinika znajduje się w spokojnej lokalizacji przy Parku Leonarda da Vinci we Wrocławiu, z komfortowym dojazdem zarówno od centrum miasta, jak i od autostrady A8, S8, S5, A4, S3. Posiada dedykowany parking, a od wiosony do jesieni zachwycą się Państwo zielonym otoczeniem. W sąsiedztwie skorzystać można z apteki, piekarni, kawiarni i restauracji. 

    KOMFORT 
W Klinice znajduje się oddzielna recepcja VIP. W gustownie wykończonej strefie wypoczynku zrelaksują się Państwo z wygodnych fotelach i łóżkach, przy muzyce, którą sami wybierzecie, a także skorzystacie z darmowego WiFi.

    HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO 
Dla Państwa bezpieczeństwa oddajemy do dyspozycji salę operacyjną o podwyższonym standardzie czystości wyposażoną w ciągły system sterylizacji powietrza, dedykowany system wentylacyjny z przepływem semilaminarnym z filtrami HEPA o skuteczności oczyszczania powietrza >99,95%, a także system monitoringu Pacjenta.

    PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
W Klinice Golden Care bezpieczeństwo Pacjenta jest priorytetem. Z tego powodu każdorazowo oprócz kwalifikacji chirurgicznej przeprowadzamy pre-assessment, czyli ocenę przedzabiegową chorego pod kątem schorzeń towarzyszących i oszacowania ewentualnych ryzyk okołooperacyjnych.

    ZABIEGI 
Zgłaszając się do Kliniki Golden Care ® mają Państwo gwarancję, że zabieg chirurgiczny wykonywany będzie przez doświadczonego i kompetentnego lekarza. Poniżej prezentujemy wybór przeprowadzanych zabiegów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. 


Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Napisz do nas i zarezerwuj konsultację, gdy niepokoi Cię problem medyczny, rozważasz zabieg lub potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia chirurgicznego. Zaproponujemy konsultację u odpowiedniego Lekarza.