Zabiegi

    LOKALIZACJA

Klinika znajduje się w spokojnej lokalizacji, z komfortowym dojazdem zarówno od centrum Wrocławia, jak i od autostrady A8, S8, S5, A4, S3. Posiada dedykowany parking, a od wiosony do jesieni zachwycą się Państwo zielonym otoczeniem. W sąsiedztwie skorzystać można z apteki, piekarni, kawiarni i restauracji. 

    KOMFORT 

W Klinice znajduje się oddzielna recepcja VIP. W gustownie wykończonej strefie wypoczynku zrelaksują się Państwo z wygodnych fotelach i łóżkach, przy muzyce, którą sami wybierzecie, a także skorzystacie z darmowego WiFi.

    HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO 

Dla Państwa bezpieczeństwa oddajemy do dyspozycji salę operacyjną o podwyższonym standardzie czystości wyposażoną w ciągły system sterylizacji powietrza, dedykowany system wentylacyjny z przepływem semilaminarnym z filtrami HEPA o skuteczności oczyszczania powietrza >99,95%, a także system monitoringu Pacjenta. 

    ZABIEGI 

Zgłaszając się do Kliniki Golden Care ® mają Państwo gwarancję, że zabieg chirurgiczny wykonywany będzie przez doświadczonego i kompetentnego lekarza. Poniżej prezentujemy przykłady przeprowadzanych zabiegów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. 


konsultację, gdy niepokoi Cię problem medyczny, rozważasz zabieg lub potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia chirurgicznego. Zapropnujemy konsultację u odpowiedniego Lekarza.