O nas

UMÓW WIZYTĘ


✆  71 733 66 50   |   ✆  692 44 99 99

    GOLDEN  CARE Oddział Kukuczki

otwarte zostało w 2011 r. przy ulicy upamiętniającej Imię znamienitego polskiego himalaisty Jerzego Kukuczki. Powstanie pierwszej placówki wynikało z troski o zdrowie Rodziny i Przyjaciół doktora Tomasza Szczepańskiego, który postanowił stworzyć miejsce, w którym Pacjenci uzyskają możliwie szeroką oraz bezkompromisową Opiekę Medyczną, acz w kameralnym otoczeniu. 

Od tego czasu zdobyliśmy rzeszę ponad 40.000 Przyjaciół na Dolnym Śląsku oraz zbudowaliśmy sprawną Organizację, w której proces diagnostyczny dolegliwości, z którymi zgłaszają się Pacjenci trwa średnio tylko kilka dni.

    GOLDEN CARE | Oddział Dedala 

powstało na terenie pierwszego we Wrocławiu lotniska i wcale nienajstarsi Mieszkańcy pamiętają jeszcze dwupłatowce lądujące na łąkach Gądowa. W tym historycznym miejscu stworzyliśmy dla Państwa w 2018 r. placówkę medyczną, która leczy ciało i duszę. Nie przypomina ona typowej przychodni, a raczej spa, w którym przyjemności zaczerpną Państwo z obecnego komfortu i butikowego wystroju, a także ze sprawnej i kompleksowej organizacji usług medycznych w przystepnych cenach.

    KLINIKA GOLDEN CARE | Bulwar Dedala

otwarta w 2019 r. jest miejscem, w którym mogą Państwo liczyć na szybkie i sprawne wykonanie skomplikowanej diagnostyki z zakresu chorób wewnętrznych, angiologii, gastrologii, kardiologii i endokrynologii w mniej niż jeden dzień! Pomiędzy badaniami zrelaksują się Państwo w gustownych pokojach wypoczynkowych i w wygodnych łóżkach, przy muzyce, którą sami wybierzecie. 

W Klinice działa również Oddział Chirurgii Ambulatoryjnej, w którym wykonać można w znieczleniu badanie endoskopowe lub zabieg z zakresu urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, czy ortopedii. 

Służymy pomocą i dbamy o Państwa Zdrowie !