O nas

    CENTRUM MEDYCZNE GOLDEN  CARE, Oddz. Kukuczki

otwarte zostało w 2011 r. przy ulicy upamiętniającej Imię znamienitego polskiego himalaisty JERZEGO KUKUCZKI. Powstanie pierwszej placówki wynikało z troski o zdrowie Rodziny i Przyjaciół doktora Tomasza Szczepańskiego, który postanowił stworzyć miejsce, w którym Pacjenci uzyskają możliwie szeroką oraz bezkompromisową OPIEKĘ MEDYCZNĄ, acz w kameralnym otoczeniu. 

Od tego czasu zdobyliśmy rzeszę ponad 40.000 Przyjaciół na Dolnym Śląsku oraz zbudowaliśmy sprawną Organizację, w której proces diagnostyczny dolegliwości, z którymi zgłaszają się Pacjenci trwa średnio tylko KILKA DNI.

    CENTRUM MEDYCZNE GOLDEN CARE, Oddz. Dedala 

powstało na terenie pierwszego we Wrocławiu LOTNISKA i wcale nienajstarsi Mieszkańcy pamiętają jeszcze dwupłatowce lądujące na łąkach Gądowa. W tym historycznym miejscu stworzyliśmy dla Państwa w 2018 r. placówkę medyczną, która leczy CIAŁO i DUSZĘ. Nie przypomina ona typowej przychodni, a raczej spa, w którym przyjemności zaczerpną Państwo z obecnego komfortu i butikowego wystroju, a także ze sprawnej i kompleksowej organizacji usług medycznych w PRZYSTĘPNYCH CENACH.

    KLINIKA GOLDEN CARE, Bulwar Dedala

otwarta w 2019 r. jest miejscem, w którym mogą Państwo liczyć na SZYBKIE i SPRAWNE wykonanie skomplikowanej diagnostyki z zakresu chorób wewnętrznych, angiologii, gastrologii, kardiologii i endokrynologii w mniej niż JEDEN DZIEŃ! Pomiędzy badaniami zrelaksują się Państwo w gustownych pokojach wypoczynkowych i w wygodnych łóżkach, przy muzyce, którą sami wybierzecie. 

W Klinice działa także ODDZIAŁ CHIRURGII AMBULATORYJNEJ, w którym wykonać można w ZNIECZULENIU badanie endoskopowe lub zabieg z zakresu urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, dermatochirurgii, chirurgii plastycznej, czy ortopedii. 

Zapraszamy serdecznie !