O nas

    CENTRUM MEDYCZNE GOLDEN  CARE, Kukuczki

otwarte zostało w 2011 r. przy ulicy upamiętniającej Imię znamienitego polskiego himalaisty JERZEGO KUKUCZKI. Powstanie pierwszej placówki wynikało z troski o zdrowie Rodziny i Przyjaciół doktora Tomasza Szczepańskiego, który postanowił stworzyć miejsce, w którym Pacjenci uzyskają możliwie szeroką oraz bezkompromisową OPIEKĘ MEDYCZNĄ, acz w kameralnym i domowym otoczeniu. 

Od tego czasu zdobyliśmy rzeszę ponad 35.000 Przyjaciół na Dolnym Śląsku oraz zbudowaliśmy sprawną Organizację, w której skomplikowany proces diagnotyczny dolegliwości, z którymi zgłaszają się Pacjenci trwa średnio tylko KILKA DNI.

    CENTRUM MEDYCZNE GOLDEN CARE, Dedala 

powstało na terenie pierwszego we Wrocławiu LOTNISKA i wcale nienajstarsi Mieszkańcy pamiętają jeszcze dwupłatowce lądujące na łąkach Gądowa. W tym historycznym miejscu w 2018 r. stworzyliśmy dla Państwa placówkę medyczną, która leczy CIAŁO i DUSZĘ. Otóż nie przypomina ona typowej przychodni, a raczej kawiarnię, w której przyjemności czerpać będą Państwo z wygody, ciepła i butikowego wystroju. A wszystko w PRZYSTĘPNYCH CENACH.

    KLINIKA GOLDEN CARE, Bulwar Dedala

otwarta w 2019 r. jest miejscem, gdzie mogą Państwo liczyć na SZYBKIE i SPRAWNE wykonanie skomplikowanej diagnostyki medycznej, nawet w jeden dzień! Pomiędzy badaniami zrelaksujecie się w gustownych pokojach wypoczynkowych i w wygodnych łóżkach, przy muzyce, którą sami wybierzecie lub oglądając Wasz ulubiony film.

Jeśli potrzebują Państwo wykonać W ZNIECZULENIU badanie endoskopowe lub zabieg chirurgiczny, a po zabiegu wypocząć, również zapraszamy do Golden Care. Po zakończonym pobycie serwujemy kawę od Georga Clooney'a, pod warunkiem, że lekarz nie zabroni :)

Zapraszamy serdecznie !