O nas

UMÓW WIZYTĘ


✆  71 733 66 50   |   ✆  692 44 99 99

HISTORIA


    GOLDEN  CARE Przychodnia Kukuczki

była pierwszą, otwartą w 2011 r. placówką Golden Care. Znajdowała się przy ulicy upamiętniającej Imię znamienitego polskiego himalaisty Jerzego Kukuczki. Powstanie pierwszej placówki wynikało z troski o zdrowie Rodziny i Przyjaciół doktora Tomasza Szczepańskiego, który postanowił stworzyć miejsce, w którym Pacjenci uzyskają możliwie szeroką oraz bezkompromisową Opiekę Medyczną, acz w kameralnym otoczeniu.

Oddział Golden Care przy ul. Kukuczki zgromadził wielu doświadczonych i uznanych we Wrocławiu Lekarzy klinicystów, w tym czterech Profesorów uniwersyteckich, do roku 2018 zdobył zaufanie rzeszy ponad 40.000 dolnośląskich Pacjentów oraz zbudował sprawną organizację rozwiązujacą problemy medyczne chorych.

W Oddziale Kukuczki prowadzona była również działalność dydaktyczna dla Studentów Wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz dla młodych Lekarzy. Studenci odbywali praktyki zawodowe, brali udział w Kole naukowym Ultrasonografii Klinicznej oraz realizowali prace naukowe prezentowane następnie na ogólnopolskich kongresach medycznych. 

Przychodnia Kukuczki gościła w swych progach wielu znamienitych Gości, w tym Piłkarzy Reprezentacji Narodowej w Piłce Nożnej podczas eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. 

W sierpniu 2020 r. działalność Oddziału Kukczki przeniesiona została w całości do Kompleksu medycznego Golden Care przy Bulwarze Dedala we Wrocławiu.
 

    GOLDEN CARE | Przychodnia Dedala 

powstała na terenie pierwszego we Wrocławiu lotniska i wcale nienajstarsi Mieszkańcy pamiętają jeszcze dwupłatowce lądujące na łąkach Gądowa. W tym historycznym miejscu w 2018 r. stworzyliśmy dla Państwa placówkę medyczną, która leczy ciało i duszę. Nie przypomina ona typowej przychodni, a raczej spa, w którym przyjemności zaczerpną Państwo z obecnego komfortu i butikowego wystroju, a także ze sprawnej i kompleksowej organizacji usług medycznych w przystepnych cenach. Do roku 2020 liczba naszych Pacjentów osiągnęła prawie 50.000. 
 

    GOLDEN CARE | Klinika Dedala

otwarta w 2019 r. jest miejscem, w którym mogą Państwo liczyć na sprawne wykonanie skomplikowanej diagnostyki z zakresu chorób wewnętrznych, angiologii, gastrologii, kardiologii i endokrynologii nawet w mniej niż jeden dzień. Pomiędzy badaniami zrelaksują się Państwo w gustownych pokojach wypoczynkowych i w wygodnych łóżkach, przy muzyce, którą sami wybierzecie. 

W Klinice działa Oddział Chirurgii Ambulatoryjnej, w którym wykonać można w znieczleniu badania endoskopowe, zabiegi z zakresu gastrologii, urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, dermatochirurgii, czy ortopedii.

W ramach kształcenia podyplomowego w Klinice prowadzone są również stacjonarnie oraz zdalnie zajęcia dydaktyczne dla Lekarzy. W latach 2019-2020 przeszkolonych zostało prawie 200 Medyków. 

 

Dbamy o Państwa Zdrowie od 2011 r. Służymy pomocą i zapraszamy !