• Usg we Wrocławiu
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Leczenie żylaków
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Badania laboratoryjne
 • Lekarze
 • Badania diagnostyczne

Lekarze

Choroby wewnętrzne (interna)

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA INTERNISTYCZNA JAK W SZPITALU *

Dzień dobry. Prywatna poradnia internistyczna CM Golden Care we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 służy Państwu od 2011 r. i zapewnia dostęp do uznanej wrocławskiej kadry lekarskiej oraz kompleksowej diagnostyki internistycznej. Zasoby te umożliwiają ceniącym wygodę i komfort Pacjentom podjęcie w warunkach ambulatoryjnych pogłębionej diagnostyki medycznej, w tym * 

 

   Densytometria REMS NOWOŚĆ W POLSCE >>>

   Badania laboratoryjne wysokospecjalistyczne >>>

   Referencyjna pracownia USG >>>

   Badania kardiologiczne 

   Biopsja tarczycy >>> 

   Tomografia komputerowa 

   Rezonans magnetyczny 

   Gastroskopia

   Badania RTG   

 

Poradnią kieruje Dr Tomasz Szczepański, specjalista chorób wewnętrznych, lekarz z wieloletnim zagranicznym doświadczeniem klinicznym, internista. We Wrocławiu, w Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którym współpracuje poradnia internistyczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki. W Centrum Medyczym Golden Care we Wrocławiu skorzystają Państwo z usług internisty prywatnie, a także w ramach abonamentów Allianz, PZU, Saltus, Compensa. 

 • Dr Tomasz Szczepański

  Dr Tomasz Szczepański

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych, internista. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2000 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i zagranicą. Pracował w szpitalnych oddziałach kardiologicznych, w tym w Pododdziale Kardiodiagnostyki Kliniki Kardiochirurgii Akademii Medycznej we Wrocławiu, Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze, Oddziale Kardiologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy, a także w oddziałach chorób wewnętrznych (Legnica, Bogatynia) i pracowniach badań medycznych (ultrasonografia, diagnostyka kardiologiczna, endoskopia przewodu pokarmowego). W pracy szpitalnej zajmował się zaawansowanymi procedurami klinicznymi, takimi jak kontrole stymulatorów oraz wszczepialnych defibrylatorów serca, implantacje elektrod wewnątrzsercowych, próby pochyleniowe, intensywna terapia kardiologiczna, badania endoskopowe. Wyróżniony w 2005 r. za opiekę i wykłady dla Bogatyńskiego Koła Diabetyków. 

   

  Odbywał praktyki kliniczne i szkolenia w Niemczech (Szpital Berlin Neuköln, Klinikum Görlitz), w Austrii (Medizinische Universität Wien). Leczył w szpitalach w Wielkiej Brytanii w oddziałach pulmonologii (Sunderland), kardiologii (Stoke-On-Trent), oddziałach rehabilitacji medycznej (m. in. w London Queen Hospital, Heatherwood Hospital Ascot), a także zajmował się opieką nad chorymi po operacjach kardiochirurgicznych (Nuffield Hospital Leeds, Spire Cardiff Hospital), neurochirurgicznych, ortopedycznych, ginekologicznych, urologicznych i bariatrycznych (Spire Murrayfield Hospital)  w prywatnych oraz publicznych centrach chirurgicznych. 

   

  Od początku kariery zawodowej zajmuje się diagnostyką USG u dorosłych oraz u dzieci. Uczestnik licznych szkoleń oraz warsztatów z zakresu ultrasonografii - w Polsce w uznanej Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii, w Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej, a także międzynarodowych szkoleń i sympozjów, w tym International Radiological Syposium Sports and Arthritis w 2014 r., światowego sympozjum angiologicznego Charing Cross w Londynie w 2015 r., Neonatal Ultrasound Course we Florencji w 2016 r., International MSK Ultrasound Course we Wiedniu w 2017 r. Certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań naczyniowych. Prowadzi szkolenia z zakresu ultrasonografii klinicznej dla Studentów medycyny. Zwolennik zastosowań nowoczesnych rozwiązań technologicznych w ochronie zdrowia. Konsultuje w języku polskim i angielskim. Członek brytyjskiej izby lekarskiej British Medical Council. Piłkarz Golden Care Football Team. 

   

  Zasadniczy zakres obecnej działalności dr Szczepańskiego obejmuje:

      biopsje narządowe; 

     diagnostyka USG dzieci i dorosłych;  

      pełna diagnostyka USG chorób naczyniowych; 

      diagnostyka schorzeń kończyn dolnych, w tym układu ruchu; 

      profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych oraz onkologicznych; 

      kompleksową diagnostykę internistyczną
  (np. zespoł przewlekłego zmęczenia, bóle brzucha). 

  Płatność online
 • Dr n. med. Joanna Kluz

  Dr n. med. Joanna Kluz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Joanna Kluz specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Starszy asystent w Klinice Angiologii Nadciśnienia tętniczego i Diabetologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Studia medyczne odbywała na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2001 r. odbyła staż zagraniczny w szpitalu w Skövde w Szwecji, filii Uniwersytetu Medycznego w Göteborgu. Dyplom lekarski z wyróżnieniem uzyskała w roku  2002. Staż podyplomy odbywała w IV Wojskowym Szpitalu Klinicznym i Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Od roku 2003 jest związana z Kliniką Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie odbywała studia doktorancke na kierunku angiologicznym, a obecnie piastuje funkcję starszego asystenta. Odbywała szkolenia z zakresu ultrasonografii naczyniowej, w tym „Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych”, certyfikowany przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. 

   

  W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się m. in. leczeniem cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń lipidowych i otyłości, ze szczególnym uwzględnieniem powikłań naczyniowych u chorych na cukrzycę. Wykonuje badania USG dopplerowskie tętnic i żył obwodowych. Wielokrotna uczestniczka polskich i międzynarodowych kongresów medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Minkowski EASD Advanced Postgraduate Courses in Clinical Diabetes. Współautorka wielu prac naukowych z zakresu angiologii i diabetologii publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym International Angiology. 

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Jarosława Semianów-Wejchert

  Dr n. med. Jarosława Semianów-Wejchert

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista gastrolog. We Wrocławiu szpitalną bazą Pani doktor jest Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od roku 1988 jest związana Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz specjalisty gastroenterologii. Na codzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego, w tym zaparć, bólów brzucha, choroby wrzodowej, colitis ulcerosa, choroby Crohna. Wykonuje badania ultrasonograficzne, zajmuje się elektrogastrografią. Autorka specjalistycznych prac naukowych z zakresu gastroenterologii. Zjednuje ludzi wyjątkowo pozytywną osobowością. 

  Płatność online
 • Dr Małgorzata Chmura

  Dr Małgorzata Chmura

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych, specjalizant diabetologii. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Chmury jest Oddział Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka, gdzie piastuje funkcję starszego asystenta. Do 2015 r. pracowała w Oddziale Endokrynologii Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2005 r.

  Płatność online
 • Dr n. med. Justyna Rybka

  Dr n. med. Justyna Rybka

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista hematolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Rybki jest Katedra i Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku przy ul. Chałubińskiego. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2004 r. W roku 2010 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów oraz European Haematology Association. Współautorka kilkudziesięciu specjalistycznych prac i doniesień naukowych. Konsultuje w języku polskim i angielskim.  

  Płatność online
 • Dr n. med. Krzysztof Letachowicz

  Dr n. med. Krzysztof Letachowicz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista  nefrolog. We Wrocławiu bazą kilniczną dr Letachowicza jest Oddział Nefrologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Na codzień zajmuje się dializoterapią oraz diagnozowaniem i leczeniem Pacjentów z chorobami nerek, w tym glomerulopatiami. Wytwarza przetoki naczyniowe do dializ. Jest autorem publikacji naukowych ukazujących się w anglojęzycznych czasopismach naukowych. Konsultuje w języku polskim i angielskim. Za swoją działalność nagrodzony w 2008 r przez fundację TVN  "Nie jesteś sam".  

  Płatność online
 • Dr Tomasz Wójcik

  Dr Tomasz Wójcik

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych i specjalizant kardiologii. We Wrocławiu bazą szpitalną doktora jest Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej, gdzie zajmuje się między innymi diagnostyką angiograficzną (koronarografia) i kardiologicznym leczeniem zabiegowym. Uczestnik wielu warsztatów, szkoleń i konferencji specjalistycznych, w tym XIV Bałtyckich Dni Kardiologii, XIV Międzynarodowej Konferencji Stres i Kontrast Echo, II edycji warsztatów „EKG i kardiostymulator" w 2013 r., warsztatów "Echoznawcy" w 2014 r. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Szymon Wieczorek

  Dr n. med. Szymon Wieczorek

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych i specjalista gastrolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Wieczorka jest Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego, gdzie sprawuje stanowisko starszego asystenta. W latach 2005-2012 bazę szpitalną stanowiła Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W codziennej praktyce klinicznej dr Wieczorek zajmuje się badaniami endoskopowymi przewodu pokarmowego (gastroduodenoskopie oraz kolonoskopie). 

  Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2005 r. W latach 2001 – 2002 odbywał studia na Università degli Studi di Padova we Włoszech. W roku 2012 uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w roku 2015 zakończył kształcenie specjalizacyjne z zakresu gastrologii.  Konsultuje w języku polskim, angielskim i włoskim. 

  Płatność online
powrót