• Usg we Wrocławiu
 • Badania diagnostyczne
 • Leczenie żylaków
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Lekarze
 • Badania laboratoryjne

Lekarze

Dermatologia

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia dermatologiczna we Wrocławiu w CM Golden Care przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie chorób skóry, włosów oraz paznokci, takich jak wypryski, infekcje bakteryjne, trądzik, grzybice, infekcje wirusowe, w tym kurzajki i mięczaki. W poradni dermatologicznej Golden Care wykonają Państwo szeroką gamę badań i zabiegów z zakresu dermatologii. 


Poradnią dermatologiczną kieruje Pani Dr Magdalena Zalewska, specjalista dermatolog. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług dermatologa prywatnie oraz w ramach abonamentów PZU, Allianz, Saltus. W Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którym współpracuje poradnia dermatologiczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki medycznej.

 

PROCEDURY DERMATOLOGICZNE 

    Testy alergologiczne z krwi, standardowe testy panelowe

(mieszany, pokarmowy, oddechowy) oraz badania alergenów niestandrdowych;

    Naskórkowe testy alergologiczno-dermatologiczne >>> 

    Wymazy bakteriologiczne i mykologiczne;

    Zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej >>>

    Badania dermatoskopowe >>> 

    Leczenie nadpotliwości >>> 

    Diagnostyka trichologiczna.

 

ABONAMENTY I PAKIETY

    Abonament z konsultacjami w cenie po 50 zł >>> 

    Pakiet 11 usług, w tym konsultacje >>> 

 • Dr Magdalena Zalewska

  Dr Magdalena Zalewska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Zalewska specjalista wenerolog i dermatolog. We Wrocławiu konsultuje w Centrum Medycznym Golden Care. Lekarz z szerokim doświadczeniem w zagranicznych placówkach medycznych: praktyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej H.C.U. San Cecilio w Hiszpanii w 2003 r, na Oddziale Urologicznym i Ginekologicznym Hospital General de Gallicia Clinico Universitaria Servicio de Urologia w Santiago de Compostela w Hiszpanii w 2004 r, na Oddziale Chirurgii Plastycznej Chang-Gung Memorial Hospital na Tajwanie w 2005 r. Uczestniczka licznych szkoleń dermatologicznych w Polsce i w Europie, m. in. z zaawansowanych zabiegów laserowych w Bolonii we Włoszech w 2014 r. Od 2008 r była związana z Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 2007 r. 

   

  Na codzień zajmuje się leczeniem  trądziku, chorób alergicznych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, chorób skóry o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i pasożytniczym, a także zajmuje się chorobami włosów i paznokci, w tym leczeniem łysienia androgenowego mężczyzn i kobiet. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń trichologicznych. Konsultuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

  Płatność online
 • Dr n. med. Weronika Chorążyczewska

  Dr n. med. Weronika Chorążyczewska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z dermatologii zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu oraz w Klinice Dermatologii w Poznaniu. Byłą stypendystką Polskiego Towarzystwa Dermatologii oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.

   

  Zainteresowania zawodowe Dr Chorążyczewskiej obejmują m. in. psychodermatologię, diagnostykę i leczenie świądu skóry. Zagadnienia te pokrywają się z tematem rozprawy doktorskiej Pani doktor. Współautorka kilkunastu publikacji i doniesień naukowych z zakresu dermatologii i alergologii. Na codzień zajmuje się szerokim zakresem schorzeń dermatologicznych, alergii skórnych, trądzikiem oraz dermatologią estetyczną.


  Uczestniczka konferencji i warsztatów dermatologicznych krajowych, w tym kilkukrotnie prestiżowych Międzynarodowych Kongresów Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie, a także zagranicznych, np. Euroderm Excellence w Rzymie we Włoszech; 8 Symposium Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii w Karlsbadzie w Czechach; Międzynarodowa Akademia Praktycznej Dermatologii w Monachium w Niemczech. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii.  

  Płatność online
 • Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

  Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista deramtolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Wójcik-Maciejewicz jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracowała w Oddziale Immunologii i Reumatologii Wieku Rozwojowego. Posiada doświadczenie w dziedzinie światłolecznictwa, zabiegów krioterapii i elektrochirurgii, testów naskórkowych. Uczestniczka szkoleń i konferencji z zakresu dermatoskopii i trichoskopii,  leczenia chorób przenoszonych drogą płciową, dermatologii etetycznej, w tym 22nd Congress of the European Academy of Dermatology and Venerology Istanbul 2013; 10th EADV Spring Symposium Cracow 2013 r. Autorka i współautorka artykułów w fachowych czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu problematyki dermatologicznej w cukrzycy, wpływu stresu na skórę oraz zagadnień dotyczących kiły. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Konsultuje dzieci i dorosłych. 

  Płatność online
powrót