• Badania diagnostyczne
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Lekarze
 • Usg we Wrocławiu
 • Badania laboratoryjne
 • Leczenie żylaków

Lekarze

Dermatologia

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia dermatologiczna we Wrocławiu w CM Golden Care przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie chorób skóry, włosów oraz paznokci, takich jak wypryski, infekcje bakteryjne, trądzik, grzybice, infekcje wirusowe, w tym kurzajki i mięczaki. W poradni dermatologicznej Golden Care wykonają Państwo szeroką gamę badań i zabiegów z zakresu dermatologii. 


Poradnią dermatologiczną kieruje Pani Dr Magdalena Zalewska, specjalista dermatolog. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług dermatologa prywatnie oraz w ramach abonamentów PZU, Allianz, Saltus. W Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którym współpracuje poradnia dermatologiczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki medycznej.

 

    Testy alergologiczne z krwi, standardowe testy panelowe

(mieszany, pokarmowy, oddechowy) oraz badania alergenów niestandrdowych;

    Naskórkowe testy alergologiczno-dermatologiczne >>> 

    Wymazy bakteriologiczne i mykologiczne;

    Zabiegi z zakresu chirurgii dermatologicznej >>>

    Badania dermatoskopowe >>> 

    Leczenie nadpotliwości >>> 

    Diagnostyka trichologiczna.

 • Dr Magdalena Zalewska

  Dr Magdalena Zalewska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Zalewska specjalista wenerolog i dermatolog. We Wrocławiu konsultuje w Centrum Medycznym Golden Care. Lekarz z szerokim doświadczeniem w zagranicznych placówkach medycznych: praktyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej H.C.U. San Cecilio w Hiszpanii w 2003 r, na Oddziale Urologicznym i Ginekologicznym Hospital General de Gallicia Clinico Universitaria Servicio de Urologia w Santiago de Compostela w Hiszpanii w 2004 r, na Oddziale Chirurgii Plastycznej Chang-Gung Memorial Hospital na Tajwanie w 2005 r. Uczestniczka licznych szkoleń dermatologicznych w Polsce i w Europie, m. in. z zaawansowanych zabiegów laserowych w Bolonii we Włoszech w 2014 r. Od 2008 r była związana z Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 2007 r. 

   

  Na codzień zajmuje się leczeniem  trądziku, chorób alergicznych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, chorób skóry o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i pasożytniczym, a także zajmuje się chorobami włosów i paznokci, w tym leczeniem łysienia androgenowego mężczyzn i kobiet. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń trichologicznych. Konsultuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

  Płatność online
 • Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

  Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista deramtolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Wójcik-Maciejewicz jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracowała w Oddziale Immunologii i Reumatologii Wieku Rozwojowego. Posiada doświadczenie w dziedzinie światłolecznictwa, zabiegów krioterapii i elektrochirurgii, testów naskórkowych. Uczestniczka szkoleń i konferencji z zakresu dermatoskopii i trichoskopii,  leczenia chorób przenoszonych drogą płciową, dermatologii etetycznej, w tym 22nd Congress of the European Academy of Dermatology and Venerology Istanbul 2013; 10th EADV Spring Symposium Cracow 2013 r. Autorka i współautorka artykułów w fachowych czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu problematyki dermatologicznej w cukrzycy, wpływu stresu na skórę oraz zagadnień dotyczących kiły. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Konsultuje dzieci i dorosłych. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Justyna Kwapisz

  Dr n. med. Justyna Kwapisz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalizantka Dermatologii. We Wrocławiu. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Kwapisz jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.  Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbywała praktyki kliniczne w Szpitalu Uniwersyteckim Aker w Oslo w 2007 r. oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu w 2009 r. W 2015 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem European Society of Dermatological Research, a także European Acadamy of Dermatology and Venerology. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót