• Usg we Wrocławiu
 • Lekarze
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Badania laboratoryjne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Leczenie żylaków
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Badania diagnostyczne

Lekarze

Kardiologia

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA KARDIOLOGICZNA

Dzień dobry. Prywatna poradnia kardiologiczna CM Golden Care we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 służy Państwu od 2011 r. i zapewnia dostęp do uznanej wrocławskiej kadry lekarskiej oraz kompleksowej diagnostyki kardiologicznej. Zasoby te umożliwiają ceniącym wygodę i komfort Pacjentom podjęcie w warunkach ambulatoryjnych pogłębionej diagnostyki medycznej, w tym:

 

    Densytometria REMS NOWOŚĆ W POLSCE >>>

    USG echokardiografia serca >>>

    USG przepływy dogłowowe >>>

    Próba wysiłkowa EKG >>>

    Holter ciśnieniowy >>>

    Holter EKG >>>  

 

Poradnią kardiologiczną kieruje Pan Dr hab. n. med. Tomasz Witkowski, specjalista kardiolog. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług kardiologa prywatnie, w ramach abonamentów PZU, Allianz, Saltus, Compensa, a także uzyskają Państwo pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którymi współpracuje poradnia kardiologiczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki medycznej. 

 • Dr hab. n. med. Tomasz Witkowski

  Dr hab. n. med. Tomasz Witkowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych. Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 1998. Swoją drogę zawodową rozpoczął w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, od roku 2001 był związany ze Szpitalem Wojskowym we Wrocławiu, obecnie jest członkiem zespołu Kliniki Kardiologii Uniwersyteckiego szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2007 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, a w 2014 r. tytuł doktora habilitowanego. W latach 2009 - 2011 pracował jako Research Fellow w Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Leiden w Holandii w zakresie badań echokardiograficznych. 

   

  Dr Witkowski szczyci się bogatą działalnością naukową i badawczą. W latach 2001 - 2005 był członkiem Komisji Technicznej wieloośrodkowego randomizowanego badania „Home or Hospital in Heart Failure” w ramach grantu Unii Europejskiej. Jest współautorem ponad 25 prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i anglojęzycznych oraz ponad 35 doniesień kardiologicznych prezentowanych podczas międzynarodowych konferencji. 

   

  Jest jednym z najbardziej doświadczonych echokardiografistów we Wrocławiu (kardiolog zajmujący się badaniami USG serca). Na codzień zajmuje się również diagnostyką niewydolności serca i wad zastawkowych, kwalifikacjami do badań koronarograficznych, implantacji stymulatorów, kardiowerterów-defibrylatorów oraz do zaawansowanej diagnostyki kardiologicznej. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr Marcin Dzidowski

  Dr Marcin Dzidowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista kardiolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Doktora Dzidowskiego jest Klinika Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, gdzie prowadzi Pracownię elektrofizjologii zajmujacą się zabiegowym leczeniem zaburzeń rytmu serca. W styczniu 2015 r. dr Dzidowski z zespołem wykonał pierwszy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym zabieg krioablacji żył płucnych u pacjenta z migotaniem przedsionków. 

   

  Dr Dzidowski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej z 1999 r. Do 2014 roku związany był ze Szpitalem Wojskowym we Wrocławiu. Na codzień zajmuje się wąskim działem kardiologii, tj. elektrofizjologią oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca i utrat przytomności, kwalifikacją do zaawansowanych procedur kardiologicznych, takich jak koronarografia, badania elektrofizjologiczne. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie wszczepiania kardiowerterów-defibrylatorów i rozruszników serca, zabiegów ablacji kardiologicznej. Uczestnik licznych specjalistycznych szkoleń zagranicznych. 

  Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr Tomasz Wójcik

  Dr Tomasz Wójcik

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych i specjalizant kardiologii. We Wrocławiu bazą szpitalną doktora jest Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej, gdzie zajmuje się między innymi diagnostyką angiograficzną (koronarografia) i kardiologicznym leczeniem zabiegowym. Uczestnik wielu warsztatów, szkoleń i konferencji specjalistycznych, w tym XIV Bałtyckich Dni Kardiologii, XIV Międzynarodowej Konferencji Stres i Kontrast Echo, II edycji warsztatów „EKG i kardiostymulator" w 2013 r., warsztatów "Echoznawcy" w 2014 r. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót