• Badania diagnostyczne
 • Badania laboratoryjne
 • Leczenie żylaków
 • Usg we Wrocławiu
 • Lekarze
 • Usuwanie znamion skórnych

Lekarze

Kardiologia

Dzień dobry. Specjalistyczna poradnia kardiologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi ambulatoryjną diagnostykę i leczenie schorzeń kardiologicznych takich jak choroba niedokrwienna serca, niewydolność serca, wady zastawek, zaburzenia rytmu serca, a także nadciśnienie tętnicze i miażdżyca. Poradnia kardiologiczna zajmuje się również profilaktyką chorób układu sercowo-naczyniowego. Z CM Golden Care wykonają Państwo takie badania jak USG serca, USG przepływów dogłowowych, EKG Holter, próba wysiłkowa EKG, tomografia tętnic wieńcowych.


Poradnią kardiologiczną kieruje Pan Dr Marcin Dzidowski, specjalista kardiolog. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług kardiologa prywatnie oraz w ramach abonamentów Allianz, PZU, Medica, Generali, Skok. W Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którym współpracuje poradnia kardiologiczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki medycznej.

 

    USG echokardiografia serca >>>

    USG przepływy dogłowowe >>> 

    EKG Holter >>> 

 • Dr Marcin Dzidowski

  Dr Marcin Dzidowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista kardiolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Doktora Dzidowskiego jest Klinika Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, gdzie prowadzi Pracownię elektrofizjologii zajmujacą się zabiegowym leczeniem zaburzeń rytmu serca. W styczniu 2015 r. dr Dzidowski z zespołem wykonał pierwszy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym zabieg krioablacji żył płucnych u pacjenta z migotaniem przedsionków. 

   

  Dr Dzidowski jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej z 1999 r. Do 2014 roku związany był ze Szpitalem Wojskowym we Wrocławiu. Na codzień zajmuje się wąskim działem kardiologii, tj. elektrofizjologią oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca i utrat przytomności, kwalifikacją do zaawansowanych procedur kardiologicznych, takich jak koronarografia, badania elektrofizjologiczne. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie wszczepiania kardiowerterów-defibrylatorów i rozruszników serca, zabiegów ablacji kardiologicznej. Uczestnik licznych specjalistycznych szkoleń zagranicznych. 

  Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr hab. n. med. Tomasz Witkowski

  Dr hab. n. med. Tomasz Witkowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych. Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 1998. Swoją drogę zawodową rozpoczął w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, a od roku 2001 jest związany ze Szpitalem Wojskowym we Wrocławiu. W 2007 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, a w 2014 r. tytuł doktora habilitowanego. W latach 2009 - 2011 pracował jako Research Fellow w Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Leiden w Holandii w zakresie badań echokardiograficznych. 

   

  Dr Witkowski szczyci się bogatą działalnością naukową i badawczą. W latach 2001 - 2005 był członkiem Komisji Technicznej wieloośrodkowego randomizowanego badania „Home or Hospital in Heart Failure” w ramach grantu Unii Europejskiej. Jest współautorem ponad 25 prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i anglojęzycznych oraz ponad 35 doniesień kardiologicznych prezentowanych podczas międzynarodowych konferencji. 

   

  Jest jednym z najbardziej doświadczonych echokardiografistów we Wrocławiu (kardiolog zajmujący się badaniami USG serca). Na codzień zajmuje się również diagnostyką niewydolności serca i wad zastawkowych, kwalifikacjami do badań koronarograficznych, implantacji stymulatorów, kardiowerterów-defibrylatorów oraz do zaawansowanej diagnostyki kardiologicznej. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr Tomasz Wójcik

  Dr Tomasz Wójcik

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych i specjalizant kardiologii. We Wrocławiu bazą szpitalną doktora jest Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej, gdzie zajmuje się między innymi diagnostyką angiograficzną (koronarografia) i kardiologicznym leczeniem zabiegowym. Uczestnik wielu warsztatów, szkoleń i konferencji specjalistycznych, w tym XIV Bałtyckich Dni Kardiologii, XIV Międzynarodowej Konferencji Stres i Kontrast Echo, II edycji warsztatów „EKG i kardiostymulator" w 2013 r., warsztatów "Echoznawcy" w 2014 r. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót