• Usg we Wrocławiu
 • Lekarze
 • Badania diagnostyczne
 • Leczenie żylaków
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne

Lekarze

Urologia

Dzień dobry. Zespół urologów Centrum Medycznego Golden Care we Wrocławiu służy Państwu z oddaniem już od 2011 r. Specjalistyczna poradnia urologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie chorób układu moczowego, nerek, prostaty, jąder, a także zajmuje się infekcjami układu moczowego, w tym chorobami przenoszonymi drogą płciową. Poradnią kieruje Dr Arnold Karbowski, specjalista urolog.

 

We Wrocławiu w Centrum Medycznym Golden Care skorzystają Państwo z usług urologa prywatnie, a także w ramach abonamentów medycznych Allianz, Saltus, PZU. Usług na NFZ nie wykonujemy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z korzystnym zakresem Abonamentów Opieki Medycznej Golden Care. 

 

W prywatnej poradni urologicznej Golden Care we Wrocławiu wykonają Państwo badania obrazowe takie jak USG nerek i układu moczowego, USG jąder, RTG, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny, badania laboratoryjne moczu i krwi niezbędne w diagnostyce chorób układu moczowego, a także uroflowmetrię. 

 

    Uroflowmetria >>> 

    USG jąder i moszny >>> 

    USG układu moczowego >>> 

    Pakiet profilaktyki raka prostaty >>> 

    Pakiet profilaktyki nowotworów jąder >>> 

    Zakres badań chorób przenoszonych drogą płciową >>>  

 • Dr Arnold Karbowski

  Dr Arnold Karbowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista urolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Arnolda Karbowskiego jest Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. Ambulatoryjnie praktykuje w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu w roku 2003. W latach 1999-2000 przebywał na stypendium na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. W 2002 r. odbywał praktyki w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Urazowej w Stutgarcie. 

   

  Swoją zawodową drogę w dziedzinie urologii rozpoczął w 2004 r. w Klinice Urologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2005-2007 pracował w Poliklinice Urologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Dreźnie, a w latach 2007-2013 r w Oddziale Urologii w Szpitalu Miejskim w Pirnie w Saksoni. W roku 2011 w Niemczech uzyskał tytuł specjalisty urologa. W latach 2013-2016 pełnił funkcję zastępcy ordynatora w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Odbywał liczne kursy specjalistyczne, w tym w 2008 roku Kurs elekroresekcji endoskopowej w Vivantes Klinikum w Berlinie; w 2010 roku Kurs laparoskopii w Beichlingen w Niemczech. 

   

  Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów urologicznych nerek, moczowódów, pęcherza moczowego i jąder. Wykonuje badania ultrasonograficzne układu moczowego. Konsultuje w języku polskim i niemieckim. 

  Płatność online
 • Dr Krzysztof Ratajczyk

  Dr Krzysztof Ratajczyk

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalizant urolog. Absolwent Wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011 r. W ramach programu Erasmus studia odbywał również na Uniwersytecie w Linkӧping w Szwecji. Obecnie bazą szpitalną dr Ratajczyka jest Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

   

  Uczestnik szkoleń specjalistycznych w Polsce i zagranicą, w tym warsztatów " Laparoskopia w urologii" w Olsztynie w 2014 r.; kursu "Ultrasonografia w urologii" w Poznaniu w 2014 r.; warsztatów "Chirurgia robotowa" w Amsterdamie w 2014 r.; kursu praktycznego "Laparoskopia w urologii dla początkujących" w Nowym Tomyślu w 2014 r.; kursu "Diagnostyka USG w urologii TRUS" w Zamościu w 2015 r.; kursu praktycznego "Zaawansowane zabiegi laparoskopowe w urologii. PCNL" w Bydgoszczy w 2015 r.; kursu praktycznego "Zaawansowane procedury laparoskopowe w urologii” Aesculap Akademia w Nowym Tomyślu w 2016 r.; kursu „Laparoskopowa prostatektomia radykalna" w Bydgoszczy w 2016 r. 


  W Oddziale Urologii wykonuje otwarte operacje urologiczne, plastyki wodniaków jąder, zabiegi stulejki,  mikrochirurgiczne leczenie żylaków powrózka nasiennego, zabiegi laparoskopowe, zabiegi endourologiczne takie jak przezcewkowa elektroresekcja guza pęcherza i prostaty, a w ramach procedur diagnostyznych przezodbytniczą biopsja prostaty i cystoskopie. 

  Płatność online
powrót