• Badania diagnostyczne
 • Badania laboratoryjne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Lekarze
 • Usg we Wrocławiu
 • Leczenie żylaków

Lekarze

Urologia

Dzień dobry. Zespół urologów Centrum Medycznego Golden Care we Wrocławiu służy Państwu z oddaniem już od 2011 r. Specjalistyczna poradnia urologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie chorób układu moczowego, nerek, prostaty, jąder, a także zajmuje się infekcjami układu moczowego, w tym chorobami przenoszonymi drogą płciową. Poradnią kieruje Dr Arnold Karbowski, specjalista urolog.

 

We Wrocławiu w Centrum Medycznym Golden Care skorzystają Państwo z usług urologa prywatnie, a także w ramach abonamentów medycznych Allianz, PZU, Medica, SKOK. Usług na NFZ nie wykonujemy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z korzystnym zakresem Abonamentów Opieki Medycznej Golden Care. 

 

W prywatnej poradni urologicznej Golden Care we Wrocławiu wykonają Państwo badania obrazowe takie jak USG nerek i układu moczowego, USG jąder, RTG, tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny, badania laboratoryjne moczu i krwi niezbędne w diagnostyce chorób układu moczowego, a także uroflowmetrię. 

 

    Uroflowmetria >>> 

    USG jąder i moszny >>> 

    USG układu moczowego >>> 

    Pakiet profilaktyki raka prostaty >>> 

    Pakiet profilaktyki nowotworów jąder >>> 

    Zakres badań chorób przenoszonych drogą płciową >>>  

 • Dr Arnold Karbowski

  Dr Arnold Karbowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista urolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Arnolda Karbowskiego jest Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. Ambulatoryjnie praktykuje w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu w roku 2003. W latach 1999-2000 przebywał na stypendium na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. W 2002 r. odbywał praktyki w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Urazowej w Stutgarcie. 

   

  Swoją zawodową drogę w dziedzinie urologii rozpoczął w 2004 r. w Klinice Urologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2005-2007 pracował w Poliklinice Urologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Dreźnie, a w latach 2007-2013 r w Oddziale Urologii w Szpitalu Miejskim w Pirnie w Saksoni. W roku 2011 w Niemczech uzyskał tytuł specjalisty urologa. W latach 2013-2016 pełnił funkcję zastępcy ordynatora w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Odbywał liczne kursy specjalistyczne, w tym w 2008 roku Kurs elekroresekcji endoskopowej w Vivantes Klinikum w Berlinie; w 2010 roku Kurs laparoskopii w Beichlingen w Niemczech. 

   

  Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów urologicznych nerek, moczowódów, pęcherza moczowego i jąder. Wykonuje badania ultrasonograficzne układu moczowego. Konsultuje w języku polskim i niemieckim. 

  Płatność online
 • Dr Marek Nowakowski

  Dr Marek Nowakowski

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Urolog, absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Szkolenie specjalizacyjne z dziedziny urologii odbywał w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. W roku 2013 r. zdał prestiżowy egzamin specjalizacyjny European Board of Urology. Uczestnik zagranicznych kongresów urologicznych, w tym Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w kwalifikacji oraz leczeniu operacyjnym prostaty, nerek, pęcherza moczowego, jąder. Konsultuje w języku polskim oraz angielskim. 

  Płatność online
powrót