Badania laboratoryjne

BADANIA LABORATORYJNE


    ZAKRES
W Centrum Medycznym Golden Care ® we Wrocławiu wykonają Państwo prawie 1.000 badań laboratoryjnych krwi, moczu, kału, a także wymazy, badania alergologiczne, bakteriologiczne, mykologiczne, genetyczne oraz badania na Covid. Wyniki większości badań dostępne będą on-line bez potrzeby ponownego przychodzenia do przychodni.

    TESTY ALERGOLOGICZNE
W Golden Care we Wrocławiu wykonać można liczne badania alergologiczne z krwi, zarówno w kierunku pojedynczych alergenów, a także różnorodne pakiety alergenowe sprawdź >> 

    PORADNIK
Chcą Państwo wykonać badania bez skierowania i zastanawią się jakie testy wykonać? Prosimy odwiedzić dział OBJAWY i CHOROBY A-Z lub BADANIA LABORATORYJNE A-Z. W razie wątpliwości najoptymalniej przed pobraniem krwi jest się skonsultować ze specjalistą chorób wewnętrznych, który posiada najszerszą wiedzę w zakrsie wskazań do poszczególnych badań laboratoryjnych.

    PERSONEL
Badania krwi pobierane są w komfortowym pomieszczeniu przez doświadczony personel, tj. pielęgniarki pediatryczne oraz lekarzy. W Golden Care rozumiemy jak ważne dla Pacjenta jest sprawne i możliwe bezbolesne pobranie krwi.

    BADANIA KRWI U DZIECI
W Golden Care pobieramy krew także u najmłodszych dzieci, nawet kilku tygodniowych. Na życzenie Rodzica możemy zastosować krem znieczulający. W przypadku badań u dzieci do 4 roku życia prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną. 

    PILNE BADANIA
W pilnych i ustalonych przypadkach materiał do badań laboratoryjnych pobierzemy nawet po południu lub wieczorem, a o wyniku lekarz powiadomi Państwa jeszcze tego samego dnia.

    BADANIA LABORATORYJNE TANIEJ
W abonamencie na Badania laboratoryjne można wykonać je w wyjątkowo korzystnych cenach: 
Podstawowe badania w cenie po 5 zł >>
Specjalistyczne badania w cenie od 10 zł >>

    PAKIETY BADAŃ LABORATORYJNYCH
Pakiety badań w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową sprawdź >> 
Szeroki pakiet badań ogólnych z badaniami tarczycowymi sprawdź >>