Badania laboratoryjne

BADANIA LABORATORYJNE


    ZAKRES BADAŃ
W Centrum Medycznym Golden Care ® we Wrocławiu wykonają Państwo prawie 1.000 badań laboratoryjnych krwi, moczu, kału, a także wymazy, badania alergologiczne, bakteriologiczne, mykologiczne, genetyczne oraz badania na Covid. Wyniki większości badań dostępne będą on-line bez potrzeby ponownego przychodzenia do przychodni.

    TESTY ALERGOLOGICZNE >
W Golden Care we Wrocławiu wykonać można liczne badania alergologiczne z krwi, zarówno w kierunku pojedynczych alergenów, a także różnorodne pakiety alergenowe.

    PORADNIK
Jeśli chcą Państwo wykonać badania bez skierowania i zastanawią się jakie testy wykonać? Prosimy odwiedzić poradniki:

✅ OBJAWY i CHOROBY A-Z >  
✅ BADANIA LABORATORYJNE A-Z > 

W razie wątpliwości najoptymalniej przed pobraniem krwi jest się skonsultować ze specjalistą chorób wewnętrznych, który posiada najszerszą wiedzę w zakersie wskazań do poszczególnych badań laboratoryjnych.

    PERSONEL POBIERAJĄCY KREW
Badania krwi pobierane są w komfortowym pomieszczeniu przez doświadczony personel, tj. pielęgniarki pediatryczne oraz lekarzy. W Golden Care rozumiemy jak ważne dla Pacjenta jest sprawne i możliwe bezbolesne pobranie krwi.

    BADANIA KRWI U DZIECI
W Golden Care pobieramy krew także u najmłodszych dzieci, nawet kilku tygodniowych. Na życzenie Rodzica możemy zastosować krem znieczulający. W przypadku badań u dzieci do 4 roku życia prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną. 

    PILNE BADANIA
W pilnych i ustalonych przypadkach materiał do badań laboratoryjnych pobierzemy nawet po południu lub wieczorem, a o wyniku lekarz powiadomi Państwa jeszcze tego samego dnia.

PAKIETY BADAŃ LABORATORYJNYCH


Zachęcamy do zapoznania się z możliwością uzyskania korzystnych cen badań laboratoryjnych we Wrocławiu dostępnych w abonamentach i pakietach. 

✅ Podstawowe badania w cenie po 5 zł >
✅ Specjalistyczne badania w cenie od 10 zł >
✅ Pakiety badań w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową >>>
✅ Szeroki pakiet badań ogólnych z badaniami tarczycowymi >>>
✅ Różowy Przegląd Zdrowia dla Kobiet >>> 
✅ Zielony Przegląd Zdrowia dla Mężczyzn >>>


Kompleksową diagnostykę, w tym badania laboratoryjne, realizowali w Opiece Medycznej Golden Care ® we Wrocławiu Wicemistrz olimpijski Damian Janikowski, aktor Michał Milowicz, Agnieszka Kaczorowska, Robert Gonera, Mariusz Węgłowski, a także Rodziny wielu wrocławskich lekarzy. Służymy pomocą i opiekujemy się od 2011 r. już ponad 55.000 Pacjentów!