Dermatologia

Dr Magdalena Zalewska

Dr Magdalena Zalewska
Umów wizytę

Dr Magdalena Zalewska

Dr Zalewska specjalista wenerolog i dermatolog. We Wrocławiu konsultuje w Centrum Medycznym Golden Care. Lekarz z szerokim doświadczeniem w zagranicznych placówkach medycznych: praktyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej H.C.U. San Cecilio w Hiszpanii w 2003 r, na Oddziale Urologicznym i Ginekologicznym Hospital General de Gallicia Clinico Universitaria Servicio de Urologia w Santiago de Compostela w Hiszpanii w 2004 r, na Oddziale Chirurgii Plastycznej Chang-Gung Memorial Hospital na Tajwanie w 2005 r. Uczestniczka licznych szkoleń dermatologicznych w Polsce i w Europie, m. in. z zaawansowanych zabiegów laserowych w Bolonii we Włoszech w 2014 r. Od 2008 r była związana z Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 2007 r. 

Na codzień zajmuje się leczeniem  trądziku, chorób alergicznych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, chorób skóry o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i pasożytniczym, a także zajmuje się chorobami włosów i paznokci, w tym leczeniem łysienia androgenowego mężczyzn i kobiet. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń trichologicznych. Konsultuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

Dr Anna Wójcik-Maciejewicz
Umów wizytę

Dr Anna Wójcik-Maciejewicz

Specjalista deramtolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Wójcik-Maciejewicz jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracowała w Oddziale Immunologii i Reumatologii Wieku Rozwojowego. Posiada doświadczenie w dziedzinie światłolecznictwa, zabiegów krioterapii i elektrochirurgii, testów naskórkowych. Uczestniczka szkoleń i konferencji z zakresu dermatoskopii i trichoskopii,  leczenia chorób przenoszonych drogą płciową, dermatologii etetycznej, w tym 22nd Congress of the European Academy of Dermatology and Venerology Istanbul 2013; 10th EADV Spring Symposium Cracow 2013 r. Autorka i współautorka artykułów w fachowych czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu problematyki dermatologicznej w cukrzycy, wpływu stresu na skórę oraz zagadnień dotyczących kiły. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Konsultuje dzieci i dorosłych. 

Dr n. med. Justyna Kwapisz

Dr n. med. Justyna Kwapisz
Umów wizytę

Dr n. med. Justyna Kwapisz

Specjalizantka Dermatologii. We Wrocławiu. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Kwapisz jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.  Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbywała praktyki kliniczne w Szpitalu Uniwersyteckim Aker w Oslo w 2007 r. oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Zurychu w 2009 r. W 2015 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem European Society of Dermatological Research, a także European Acadamy of Dermatology and Venerology. Konsultuje w języku polskim i angielskim.