Dermatologia

Dr Magdalena Zalewska
Dr Magdalena Zalewska
Umów wizytę
Dr Magdalena Zalewska

Dr Zalewska specjalista wenerolog i dermatolog. We Wrocławiu konsultuje w Centrum Medycznym Golden Care. Lekarz z szerokim doświadczeniem w zagranicznych placówkach medycznych: praktyka na Oddziale Chirurgii Naczyniowej H.C.U. San Cecilio w Hiszpanii w 2003 r, na Oddziale Urologicznym i Ginekologicznym Hospital General de Gallicia Clinico Universitaria Servicio de Urologia w Santiago de Compostela w Hiszpanii w 2004 r, na Oddziale Chirurgii Plastycznej Chang-Gung Memorial Hospital na Tajwanie w 2005 r. Uczestniczka licznych szkoleń dermatologicznych w Polsce i w Europie, m. in. z zaawansowanych zabiegów laserowych w Bolonii we Włoszech w 2014 r. Od 2008 r była związana z Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie odbywała szkolenie specjalizacyjne. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego od 2007 r. 

Na codzień zajmuje się leczeniem  trądziku, chorób alergicznych, atopowego zapalenia skóry, wyprysku, łuszczycy, chorób skóry o podłożu bakteryjnym, wirusowym, grzybiczym i pasożytniczym, a także zajmuje się chorobami włosów i paznokci, w tym leczeniem łysienia androgenowego mężczyzn i kobiet. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń trichologicznych. Konsultuje w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Dr Dominik Mocny
Dr Dominik Mocny
Umów wizytę
Dr Dominik Mocny

Specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. We Wrocławiu bazą szpitalna dr Mocnego jest Kliniczny Oddział Dermatologiczno-Wenorologiczny 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego. Jest absolwentem wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W codziennej praktyce zawodowej zajmuje się pełną diagnostyką, leczeniem, a także profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci. Przyjmuje dorosłych oraz dzieci. 

Doktor Mocny wykonuje również zabiegi z zakresu dermatochirurgii zmian skórnych i przeprowadza kwalifikacje do odpowiednich zabiegów dermatologicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.