Usuwanie tłuszczaków

PRZECZYTAJ O TŁUSZCZAKACH


    CZYM SĄ TŁUSZCZAKI

Tłuszczaki są guzami wywodzącymi się z tkanki tłuszczowej. Mogą lokalizować się praktycznie wszędzie w organizmie. Najczęściej spotykane są w tkance podskórnej, a rozrastając się wywołują nieestetyczne zniekształcenie powierzchni skóry. Tłuszczaki w tkance podskórnej zwykle są guzami łagodnymi. Te, które znajdują się głębiej, tzn. pod powięzią lub w mięśniach  mają większe ryzyko złośliwości. 

    DIAGNOSTYKA TŁUSZCZAKÓW

W Klinice Golden Care wykonujemy pełną diagnotykę przedoperacyjną guzów skóry i tkanek powłok ciała (USG, rezonans magnetyczny), leczenie chirurgiczne, a także diagnostykę pooperacyjną, czyli badania histopatologiczne. Diagnostykę USG tłuszczaków wykonuje doświadczony w zakresie sonografii mięśniowo-szkieletowej Dr Tomasz Szczepański

    LECZENIE TŁUSZCZAKÓW

W Klinice Golden Care we Wrocławiu przeprowadzamy leczenie operacyjne tłuszczaków prostych oraz skomplikowanych, a także zabiegi plastyki skóry w przypadku konieczności korekcji powłok po usunięciu tłuszczaka. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, a w razie konieczności także w płytkim znieczuleniu ogólnym. Usuwaniem tłuszczaków zajmuje się wrocławski znany lekarz chirurg onkolog Pani Dr Kinga Chabik

    ZALETY OPERACJI W GOLDEN CARE

1/ Dokładna diagnostyka w badaniu USG.
2/ Doświadczona Kadra chirurgiczna. 
3/ Doświadczenie Kliniki w organizacji operacji tłuszczaków skomplikowanych oraz nietypowych, np. podpowięziowych.
4/ Od momentu powstania Opieki Medycznej Golden Care
0% powikłań
5/ Ocena przedzabiegowa, w tym badania laboratoryjne, oraz przygotowanie Pacjenta do operacji w cenie zabiegu. 

6/ Doświadczona Kadra pielęgniarek chirurgicznych. 
7/ Zabiegi w Klinice Golden Care objęte systemem zarządzania jakością.
8/ Wielopoziomowa minimalizacja ryzyka przenoszenia infekcji. 
9/ Sala zabiegowa o wysokiej klasie czystości mikrobiologicznej, w tym z dedykowanym systemem wentylacji i systemem dezynfekcji powietrza. 
10/ Konsultacja pozabiegowa i zdjęcie szwów w cenie zabiegu.
11/ Komfortowa sala pobytowa dla Pacjentów. 
12/ Łatwy dojazd z kazdego miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska autostradą A8. 
13/ Dedykowany parking przy Klinice.

    CENA WYCIĘCIA TŁUSZCZAKA

Cena zabiegu usunięcia tłuszczka lub innego guza w powłokach skórnych zależy od kilku czynników. Oprócz typowych składowych związanych z doświadczeniem operującego chirurga oraz wyposażenia i warunków sali operacyjnej na cenę zabiegu wpływają także badania diagnostyczne guzów podskórnych, które nie są dostępne w każdej placówce, zakres zabiegu chirurgicznego, położenie guza, poziom ryzyka zabiegu oraz pooperacyjne badania histopatologiczne. 


Dziękujemy uprzejmie za przeczytanie artykułu. Napisz do nas, gdy potrzebujesz wykonać badanie USG zmiany podskórnej, zapisać się na konsultację z Chirurgiem lub omówić leczenie operacyjne tłuszczaka.