Usuwanie tłuszczaków

    CZYM SĄ TŁUSZCZAKI

Tłuszczaki są guzami wywodzącymi się z tkanki tłuszczowej. Mogą lokalizować się praktycznie wszędzie w organizmie. Najczęściej spotykane są w tkance podskórnej, a rozrastajac się wywołują nieestetyczne zniekształcenie powierzchni skóry. Podskórne tłuszczaki zwyke sa guzami łagodnymi. Te, które znajdują się głębiej pod powięzią mają większe ryzyko złośliwosci. 

    DIAGNOSTYKA TŁUSZCZAKÓW

W Klinice Golden Care prowadzimy pełną diagnostykę przedoperacyjną guzów skóry (USG, rezonans magnetyczny), leczenie chirurgiczne, a także diagnostykę pooperacyjną, czyli badania histopatologiczne. Diagnostykę USG tłuszczaków wykonuje jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce lekarzy z zakresu sonografii tkanek miękkich i układu mięśniowo-szkieletowego Dr Tomasz Szczepański.

    LECZENIE TŁUSZCZAKÓW

W Klinice Golden Care przeprowadzamy leczenie operacyjne tłuszczaków prostych oraz skomplikowanych, a także zabiegi plastyki skóry w przypadku konieczności korekcji powłok po usunięciu tłuszczaka.

    ZALETY OPERACJI TŁUSZCZAKÓW W GOLDEN CARE

1/ Dokładna diagnostyka USG.
2/ Uznana w środowisku lekarskim Kadra chirurgów ogólnych i plastycznych. 
3/ Procedury operacyjne w Klinice Golden Care objęte są wewnętrznym systemem zarządzania jakością. 
4/ Wielopoziomowa minimalizacja ryzyka przenoszenia infekcji. 
5/ Sala zabiegowa o wysokiej klasie czystości mikrobiologicznej, w tym z dedykowanym systemem wentylacji i systemem dezynfekcji powietrza. 
6/ Podczas pobytu w Klinice Pacjent ma przydzielone miejsce w komfortowej sali pobytowej. Podczas wypoczynku może korzystać z darmowego Wi-Fi. 
7/ Łatwy dojazd z każdego miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska autostradą A8.
8/ Parking dedykowany przy Klinice.


lub zadzwoń, jeśli potrzebujesz umówić się na konsultację z Chirurgiem, wykonać badanie USG lub omówić leczenie operacyjne tłuszczaka. Organizacja wizyty przebiegnie sprawniej, jeśli prześlesz nam swoje imię i nazwisko, adres mail, numer telefonu. Oddzwonimy!