Usuwanie tłuszczaków

    CZYM SĄ TŁUSZCZAKI

Tłuszczaki są guzami wywodzącymi się z tkanki tłuszczowej. Mogą lokalizować się praktycznie wszędzie w organizmie. Najczęściej spotykane są w tkance podskórnej, a rozrastając się wywołują nieestetyczne zniekształcenie powierzchni skóry. Podskórne tłuszczaki zwykle są guzami łagodnymi. Te, które znajdują się głębiej pod powięzią mają większe ryzyko złośliwości. 

    DIAGNOSTYKA TŁUSZCZAKÓW

W Klinice Golden Care wykonujemy pełną diagnotykę przedoperacyjną guzów skóry i tkanek powłok ciała (USG, rezonans magnetyczny), leczenie chirurgiczne, a także diagnostykę pooperacyjną, czyli badania histopatologiczne. Diagnostykę USG tłuszczaków wykonuje doświadczony w zakresie sonografii mięśniowo-szkieletowej Dr Tomasz Szczepański. 

    LECZENIE TŁUSZCZAKÓW

W Klinice Golden Care przeprowadzamy leczenie operacyjne tłuszczaków prostych oraz skomplikowanych, a także zabiegi plastyki skóry w przypadku konieczności korekcji powłok po usunięciu tłuszczaka. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

    ZALETY OPERACJI W GOLDEN CARE

1/ Dokładna diagnostyka USG.
2/ Doświadczona Kadra chirurgów.

3/ Doświadczona Kadra pielęgniarek chirurgicznych. 
4/ Zabiegi w Klinice Golden Care objęte systemem zarządzania jakością.
5/ Wielopoziomowa minimalizacja ryzyka przenoszenia infekcji. 
6/ Sala zabiegowa o wysokiej klasie czystości mikrobiologicznej, w tym z dedykowanym systemem wentylacji i systemem dezynfekcji powietrza. 
7/ Ocena przedzabiegowa (badania laboratoryjne i EKG) w cenie zabiegu.
8/ Konsultacja pozabiegowa i zdjęcie szwów w cenie zabiegu.
9/ Komfortowa sala pobytowa dla Pacjentów. 
10/ Łatwy dojazd z kazdego miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska autostradą A8. 
11/ Dedykowany parking przy Klinice.


gdy potrzebujesz wykonać badanie USG zmiany podskórnej, zapisać się na konsultację z Chirurgiem lub omówić leczenie operacyjne tłuszczaka.