Usuwanie zmian skórnych

KOMPLEKSOWE LECZENIE ZNAMION SKÓRNYCH


    DIAGNOSTYKA ZNAMION SKÓRNYCH 
Opieka Medyczna Golden Care we Wrocławiu służy Państwu rozbudowaną sekcją diagnostyki znamion skórnych. Na etapie przedzabiegowym udostępniamy specjalistyczne konsultacje lekarskie (dermatolog, onkolog, chirurg), dermatoskopię oraz wyjątkową usługę USG skóry wysokiej rozdzielczości. Z kolei na etapie pozabiegowym zapewniamy badanie histopatologiczne usuniętych pieprzyków oraz wszelkich znamion skórnych.

    KONSULTACJE SPECJALISTYCZNE
W Opiece Medycznej Golden Care we Wrocławiu służy Państwu zespół lekarzy specjalistów obejmujący m.in. dermatologa, onkologa, chirurga i internistę. W przypadku wykrycia niepokojącej zmiany skórnej mogą Państwo liczyć na dalsze poradnictwo.

    RÓŻNORODNOŚĆ ZABIEGÓW 
W Klinice Golden Care we Wrocławiu stosujemy różne formy zabiegowe dostosowane do konkretnego problemu skórnego. Wykonujemy zabiegi dermatochirurgiczne, zabiegi wyłyżeczkowania, elektrokoagulację oraz zabiegi krioterapeutyczne, czyli wymrażanie. 

✅  CHIRURGICZNA RESEKCJA
to klasyczne usunięcie zmiany skórnej (np. pieprzyka) w znieczuleniu miejscowym i z założeniem szwów na ranę. Usunięty pieprzyk poddawany jest badaniu histopatologicznemu, którego wynik należy zawsze i bezwzględnie omówić z lekarzem. Chirurgiczne usuwanie znamion skórnych w Golden Care wykonywane jest w obrębie nowoczesnego bloku zabiegowego.

✅  WYMRAŻANIE
czyli krioterapia przy pomocy aparatury medycznej zasilanej ciekłym azotem o temperaturze -196 st Celciusza. W większości przypadków do wymrażania nie jest wymagane znieczulenie. Zabieg ma zwykle zastosowanie do wymrażania kurzajek, brodawek, włókniaków i mięczaków zakaźnych. 

✅  WYŁYŻECZKOWANIE
czyli usunięcie drobnej zmiany skórnej, np. kurzajki, brodawki, mięczaka za pomocą specjalnego narzędzia zabiegowego. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zwykle bez zakładania szwów na ranę. 

✅  ELEKTROKOAGULACJA
to leczenie polegające na wypaleniu drobnych brodawek, kurzajek, czy włókniaków. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Na ranę nie zakłada się szwów, nakłada się jednak sprayem lek przeciw zapalny, antybiotyk oraz opatrunek.

ZALETY ZABIEGU W GOLDEN CARE


✅ Dokładna przedzabiegowa diagnostyka znamienia skórnego w badaniu USG i/lub dermatoskopii.
✅ Niezbędne przedzabiegowe badania laboratoryjne oraz przygotowanie Pacjenta do zabiegu zawarte w cenie.
✅ Konsultacja pozabiegowa i zdjęcie szwów w cenie zabiegu.
✅ Doświadczona Kadra chirurgiczna. 
✅ Doświadczenie organizacyjne Kliniki w przeprowadzaniu zabiegów usuwania znamion skórnych. 

✅ Od momentu powstania Opieki Medycznej Golden Care 0% powikłań
✅ Zabiegi dermatochirurgiczne w Klinice Golden Care objęte są systemem zarządzania jakością.
✅ Wielopoziomowa minimalizacja ryzyka przenoszenia infekcji. 
✅ Sala zabiegowa o wysokiej klasie czystości mikrobiologicznej, w tym z dedykowanym systemem wentylacji i systemem dezynfekcji powietrza. 
✅ Komfortowa sala pobytowa dla Pacjentów. 
✅ Łatwy dojazd z kazdego miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska autostradą A8. 
✅ Dedykowany parking przy Klinice.

CENA USUWANIA PIEPRZYKÓW


Cena zabiegów usuwania pieprzyków, brodawek, włókniaków i innego rodzaju znamion skórnych jest zależna od takich czynników jak rodzaj patologii, ilość i wielkość zmian, miejsce ich położenia na ciele, lokalizacja względem ważnych struktur organizmu, a przez to od ewentualnej konieczności zaangażowania niestandardowych zasobów chirurgicznych, potrzeby wykonania dodatkowych badań obrazowych, a także od wykorzystywanej techniki zabiegowej oraz od wyboru rodzaju sali zabiegowej.

Ostateczna cena usunięcia konkretnej zmiany lub grup zmian skórnych podawana jest przez Asystenta ds. obsługi pacjenta po konsultacji lekarskiej i dokładnym ustaleniu kwalifikacji.


Dziękujemy uprzejmie za przeczytanie artykulu. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz zbadać lub usunąć znamię skórne, usunąć pieprzyk, brodawkę, włókniaka lub inną niepokojącą zmianę skórną. Służymy pomocą!