• Badania diagnostyczne
  • Leczenie żylaków
  • Densytometria R.E.M.S.
  • Ubezpieczenia medyczne
  • Usuwanie znamion skórnych
  • Usg we Wrocławiu
  • Lekarze
  • Badania laboratoryjne

Dojazd

Golden Care | Mapa dojazdu

Autobus

113, 612 - Przystanek "Uniwersytet Medyczny"
136, 146, K - Przystanek "Jabłeczna"   


Tramwaj plus

31, 32 - Przystanek "Gaj" 

Samochód 

 

   Punkt orientacyjny 

Proszę kierować się w kierunku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ulicy Borowskiej. Jadąc od centrum miasta miną go Państwo po prawej stronie. Następnie ulica Borowska zwęzi się z dwóch do jednej jezdni. Za zwężeniem pierwsza w lewo to ulica Kukuczki, gdzie znajduje się Centrum Medyczne Golden Care. Proszę szukać dużego szklanego budynku

 

   Od autostrady A4 i węzła bielańskiego 

Proszę kierować się ulicą Karkonoską, Wyścigową, Ślężną, następnie skręcić w prawo w aleję Armii Krajowej, ponownie w prawo w ulicę Borowską. Za moment znajdą się Państwo przy punkcie orientacyjnym - szpitalu. 

 

   Od strony Oławy 

Jadąc ulicą Opolską proszę wjechać wiaduktem na aleję Armii Krajowej, na skrzyżowaniu z ulicą Borowską proszę skręcić w lewo (obok stacji Lukoil). Za moment znajdą się Państwo przy punkcie orientacyjnym - szpitalu. 

 

   Od strony Środy Śląskiej i Stadionu miejskiego 

Po minięciu Centrum Handlowego Astra proszę skręcić w prawo w ulicę Na Ostatnim Groszu, następnie jechać cały czas prosto estakadą Gądowianką, ulicami Klecińską, Hallera, Wiśniową i Armii Krajowej, na skrzyżowaniu z ulicą Borowską skręcić w prawo. Za moment znajdą Państwo punkt orientacyjny - szpital.

 

   Od strony lotniska im. Kopernika

Proszę jechać ulicą Graniczną aż do ronda przy Centrum Handlowym Factory. Na rondzie należy skręcić w lewo i kierować się ulicą Strzegomską aż zobaczą Państwo estakadę. Przed estakadą proszę skręcić w prawo - znajdą się Państwo na ulicy Klecińskiej będącej częścią Obwodnicy śródmiejskiej. Dalej proszę kierować się cały czas prosto ulicą Hallera, Wiśniową i Armii Krajowej, a na skrzyżowaniu z ulicą Borowską skręcić w prawo. Za moment znajdą Państwo punkt orientacyjny - szpital.


   Od strony Poznania

Proszę kierować się na Obwodnicę śródmiejską i podążać jak z kierunku Środy Śląskiej.


   Od Galerii Dominikańskiej 

Proszę jechać w kierunku południowym ulicą Piotra Skargi, Kołłątaja, Stawową, a potem krótki kawałek Ślężną. Na światłach należy skręcić w ulicę Glinianą i za chwilkę w prawo w Borowską. Następnie proszę jechać cały czas prosto, aż do punktu orientacyjnego.

Zawartość serwisu www.goldencare.pl jest chroniona prawem autorskim.