Okazje i Rabaty

GOLDEN CARE MEGA RABATY


Zachęcamy, by regularnie sprawdzać okresowe oferty Golden Care Mega Rabaty. W wybranych terminach mogą Państwo uzyskać specjalistyczne świadczenie medyczne z ogromnym rabatem cenowym!

Najbliższa okazja zakupu już w dniach 09-14.07.2024 r. na Densytometrię kręgosłupa lędźwiowego i szyjki kości udowej, tj. badanie gęstości kości w kierunku profilaktyki osteoporozy i złamań osteoporotycznych zalecane osobom z niewielką aktywnością ruchową, kobietom po porodach i karmieniu piersią, leczonym sterydami, pacjentom w podeszłym wieku, w cenie 100 zł zamiast 200 zł przy realizacji w lipcu i sierpniu 2024 r. Oferta  bezzwrotna; ograniczona czasowo i ilościowo. 

Jak skorzystać? Kup badanie klikając w link na dole strony, napisz do nas poprzez formularz kontaktowy podając swoje dane osobowe, kontaktowe oraz propozycję terminów realizacji usługi. Terminy realizacji ustalamy wg kolejności zgłoszeń.

ARCHIWUM RABATÓW


✅ Elastografia wątroby SWE | Sprzedaż w dniach 17-23.06.2024 r. rabat -250 zł

✅ Kompleksowe badanie USG obszaru brzucha | Sprzedaż w dniach 04-05.06.2024 r. rabat -700 zł

✅ Kompleksowe przeglądy zdrowia: Różowy przegląd dla Kobiet i Zielony Przegląd dla Mężczyzn | Sprzedaż w dniach 01-02.06.2024 rabat -1950 zł.

DWIE KONSULTACJE Z RABATEM


Przy płatności z góry za dwie konsultacje można otrzymać rabat nawet 20 %. Rozwiązanie korzystne dla Pacjentów z chorobami przewlekłymi wymagającymi okresowej kontroli; dla Pacjentów wymagających po kilku dniach kontroli leczenia nagłego zachorowania; a także w przypadku konieczności omówienia wcześniej zleconych badań diagnostycznych. Jak skorzystać? Przy płatności za pierwszą konsultację należy poprosić o możliwość jednorazowego opłacenia aktualnej i przyszłej konsultacji z rabatem, przy czym przyszła konsultacja musi zostać zrealizowana w okresie do 6 tygodni od wniesienia opłaty; płatność za niezrealizowaną usługę w ninejszym planie nie podlega zwrotowi.

PAKIETY USŁUG 11 USŁUG


Bardzo korzystne i elastyczne rozwiązanie polegające na zakupie pakietu 11 usług medycznych w sumarycznie znacznie niższej cenie, bo nawet 40%, do wykorzystania na takie świadczenia jak konsultacje, badania USG, RTG, EKG, Holtery, wybrane drobne procedury chirurgiczne, ortopedyczne i urologiczne. Pakiety dostępne dla osób indywidualnych>> lub dla rodziny>>Jak skorzystać? Zapoznać się z dostępną on-line umową, dokonać e-płatności, a następnie zarejerestrować się na wybraną usługę.

ABONAMENT OPIEKI INTERNISTYCZNEJ


Korzystny cenowo abonament dla Pacjentów potrzebujących komfortu posiadania sprawnego i nielimitowanego dostępu do konsultacji u lekarza internisty. Jak skorzystać? Zapoznać się z dostępną on-line umową obowiązującą przez okres 1 roku, dokonać e-płatności, a następnie zarejerestrować się na wizytę do internisty. Abonament Opieki Internistycznej >> 

ABONAMENT OPIEKI SPECJALISTYCZNEJ


Wyjątkowo korzystne rozwiązanie, w ramach którego po wniesieniu jednorazowej przystępnej opłaty przez rok za konsultację u różnorodnych lekarzy specjalistów oraz u internisty płacisz nie więcej niż 120 zł. Abonament zwraca się już po 4 wizytach! Jak skorzystać? Zapoznać się z dostępną on-line umową obowiązującą przez okres 1 roku, dokonać e-płatności, a następnie zarejerestrować się na konsultację do wybranego lekarza. Abonament Opieki Specjalistycznej >>

BADANIA LABORATORYJNE


Ceny większości badań laboratoryjnych w Opiece Medycznej Golden Care ® we Wrocławiu pozostają na niezmienionym poziomie od ponad 10 lat! Nie dokonywaliśmy jakichkolwiek podwyżek inflacyjnych. Warto skorzystać!