• Densytometria R.E.M.S.
  • Badania laboratoryjne
  • Usg we Wrocławiu
  • Badania diagnostyczne
  • Leczenie żylaków
  • Lekarze
  • Usuwanie znamion skórnych
  • Ubezpieczenia medyczne

PORADNIA NACZYNIOWA / ANGIOLOGIA

Specjalistyczna poradnia angiologiczna w CM Golden Care we Wrocławiu jest wiodącą jednostką tego typu na Dolnym Śląsku; jej spektrum usług obejmuje konsultacje z zakresu chorób żył oraz tętnic (chirurgiczne i niechirurgiczne), całościową diagnostykę USG przez certyfikowaną kadrę oraz różnorodne procedury zabiegowe leczenia żył (skleroterapia, flebektomia, laserowe wewnątrznaczyniowe leczenie żylaków).

    KADRA LEKARSKA

Dr n. med., Norbert Zapotoczny, Specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej. 

Dr Tomasz Szczepański, Specjalista chorób wewnętrznych, certyfikowany lekarz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii dopplerowskiej naczyń.

 

    BADANIA NACZYNIOWE

Przeprowadzamy dopplerowskie badania USG  tętnic dogłowowych, naczyń kończyn górnych i dolnych, aorty, naczyń wewnętrzbrzusznych, miednicy i moszny. 

 

    WYJĄTKOWOŚĆ LASEROWEGO LECZENIA ŻYLAKÓW w GOLDEN CARE 

Centrum Medyczne Golden Care we Wrocławiu, jako jedna z niewielu placówek w Polsce, udostępnia Pacjentom najnowocześniejszą metodę wewnątrznaczyniowego, laserowego leczenia żylaków EVLT jednorazowymi cewnikami radialnymi i najbardziej optymalnymi falami lasera o długości 1470 nm. 

 

1. Światowody radialne oznaczają większą dokładność i bezpieczeństwo >>>.

2. Długość fali 1470 nm oznacza, że światło lasera działa wybiórczo na ściankę naczynia, a nie na znajdującą się w jego świetle krew. Wiąże się to z mniejszą reakcją zapalną i bólową, szybszą rekonwalescencją i korzystniejszym efektem kosmetycznym >>>.

3. Światłowody jednorazowe pozwalają uniknąć ryzyka okołozabiegowej infekcji wirusem zapalenia wątroby B i C. W Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu stosujemy jedynie cewniki jednorazowe i nie resterylizujemy ich. Każdy Pacjent ma pewność, że używany cewnik laserowy jest tylko jego i nie służył wcześniej nikomu innemu.

4. Dr Norbert Zapotoczny, uznany specjalista chirurg z rozległym doświadczeniem angiologicznym i flebologicznym przeprowadza zabiegi EVLT >>>.

5. Odpowiednia kwalifikacja. Dzięki współpracy ze specjalistyczną pracownią USG Centrum Medycznego Golden Care we Wrocławiu, przed jakimkolwiek zabiegiem na żyłach, czy żylakach zapewniamy kwalifikację do najodpowiedniejszego w danym wypadku rodzaju zabiegu, np. skleroterapii, miniflebektomii, EVLT >>>.

 

    EFEKTY LECZENIA ŻYLAKÓW i POWIKŁAŃ NIEWYDOLNOŚCI ŻYŁ

Leczenie przeprowadzono w Centrum Medycznym Golden Care >>>