• Badania diagnostyczne
 • Leczenie żylaków
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne
 • Lekarze
 • Usg we Wrocławiu

Lekarze

Alergologia dziecięca

Dzień dobry. Specjalistyczna prywatna poradnia alergologiczna dla dzieci we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi ambulatoryjną diagnostykę i leczenie schorzeń alergologicznych takich jak katar sienny, alergiczne zapalenie spojówek, astma oskrzelowa, pokrzywka, atopowe zapalenie skóry, alergie i nietolerancje pokarmowe, nawracające zapalenia dróg oddechowych, przewlekły kaszel. W CM Golden Care wykonają Państwo także kilkaset testów alergologicznych z krwi oraz spirometrię. 

 

Poradnią alergologiczną kieruje Dr hab n. med. Barbara Sozańska, specjalista alergolog. We Wrocławiu w przychodni medycznej Golden Care skorzystają Państwo z usług alergologa prywatnie oraz w ramach abonamentów Allianz, PZU, Medica, Generali, Skok. W Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu lekarzy specjalistów dla dzieci, z którym współpracuje poradnia alergologiczna i który gwarantuje kompleksową opiekę medyczną dla Państwa Pociech. Usług na NFZ nie świadczymy.

 

    Płatkowe testy alergologiczne >>>

    Panele alergologiczne z krwi >>>  

 • Dr hab n. med. Barbara Sozańska

  Dr hab n. med. Barbara Sozańska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra oraz specjalista alergolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Sozańskiej jest Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu przy ul. Hoene-Wrońskiego, gdzie zajmuje stanowisko adiunkta. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1996 r, specjalizację II stopnia z pediatrii w roku 2003, a z alergologii w roku 2009. W 2015 r. uzyskała tytuł naukowy doktora habilitowanego.

   

  Odbywała liczne staże zagraniczne, m. in. w Paryżu 1997 r. w Szpitalu Św. Ludwika, w Berlinie w 2001 r. w Klinice Charite, w Perugi w 2001 r. w Oddziale Alergologicznym, w Londynie w 2009 r. w Royal Brompton Hospital.

  Wielokrotna uczestniczka Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii, w Monachium, Berlinie, Barcelonie, Neapolu i Amsterdamie, gdzie prezentowała własne doniesienia z zakresu alergologii. 

   

  Otrzymała jedną z nagród dla młodych naukowców na kongresie Paediatric Pulmonology Association w 2004 r. w Lizbonie, nagrodę Polskiego Towarzystwa Alergologicznego za najlepszą pracę doktorską w 2004 r., a w 2012 r. Nagrodę Indywidualną Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za wybitne osiągnięcia naukowe. Brała udział w międzynarodowych projektach badawczych wspieranych przez Unię Europejską: Gabriel, Forallvent, Amics.

   

  Współautorka podręcznika do alergologii oraz redaktorka pediatrycznej części polskiego tłumaczenia podręcznika do pediatrii Merck. Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Konsultuje dzieci i dorosłych, w języku polskim oraz angielskim.  

  Płatność online
powrót