• Ubezpieczenia medyczne
 • Badania laboratoryjne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Badania diagnostyczne
 • Lekarze
 • Leczenie żylaków
 • Usg we Wrocławiu

Lekarze

Ortopedia

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia ortopedyczna dla dzieci i dorosłych we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 zajmuje się profilaktyką dysplazji stawów biodrowych, wadami postawy, skrzywieniami kręgosłupa, urazami narządu ruchu, chorobą zwyrodnieniową stawów, kwalifikacjami do protez i ortez, kontrolami po zabiegach ortopedycznych. We wrocławskiej Poradni ortopedycznej Golden Care wykonają Państwo również USG układu ruchu oraz zarejestrują się na badania rezonansem magnetycznym.


Poradnią ortopedyczną kieruje Pan Dr n. med. Artur Krawczyk, specjalista ortopeda. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług ortopedy prywatnie oraz w ramach abonamentów Allianz, PZU, Saltus, Compensa. W Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu lekarzy specjalistów dla dzieci i dorosłych, z którymi współpracuje poradnia ortopedyczna, bazy będącej gwarantem kompleksowej opieki medycznej.


    Densytometria R.E.M.S. NOWOŚĆ >>>

    USG stawów, ścięgien, mięśni >>> 

    USG bioderek niemowląt >>> 

    USG żył kończyn >>> 

 • Dr n. med. Artur Krawczyk

  Dr n. med. Artur Krawczyk

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista ortopeda. We Wrocławiu jest Adiunktem w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pełni funkcję zastępcy kierownika Kliniki. Od 2006 do 2010 r. prezes Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Konsultuje dzieci i dorosłych. 

   

  Uczestnik zagranicznych konferencji i kursów specjalistycznych, w tym Kurs alloplastyki stawu barkowego w Heidelbergu w Niemczech w 2006 r.; Kurs alloplastyki trzpieniem przynasadowym w 2008 r. w Berlinie; Kurs jednoprzedziałowej alloplastyki kolana w Oxfordzie w 2009 r.; Kurs kapoplastyki stawu biodrowego w  Waterford w Irlandii w 2009 r.; Konferencja szkoleniowa Current Concepts in Joint Replacement w Orlando w USA w 2009 r.; Konferencja American Academy of Orthopaedic Surgeons w San Francisco w USA w 2012 r. W 2010 roku odbywał szkolenia z zakresu endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego w kilku dużych ośrodkach ortopedycznych w USA.

   

  W praktyce klinicznej zajmuje się przede wszystkim leczeniem zabiegowym zmian zwyrodnieniowych narządu ruchu, w tym chorób stawu biodrowego i kolanowego, a także leczeniem zmian pourazowych, zespołów bólowych kręgosłupa, dysfunkcjami stopy, wrodzonymi i nabytymi chorobami wieku dziecięcego oraz operacjami rewizyjnymi.

  Dr Krawczyk jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu ortopedii i traumatologii w czasopismach krajowych i zagranicznych.

  Konsultuje w języku polskim i angielskim. Pasjonat narciarstwa, tenisa i turystyki rowerowej. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Mirosław Kulej

  Dr n. med. Mirosław Kulej

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista ortopeda. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Kuleja jest Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego, w której piastuje stanowisko adiunkta. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu z 1998 r. W 2008 r. obronił pracę doktorska poświęconą leczeniu złamań kości promieniowej. W latach od 2006 do 2010 pełnił funkcja sekretarza Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a od 2014 r. zajmuje funkcję prezesa organizacji. Autor i współautor kilkudziesięciu opracowań naukowych i doniesień zjazdowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Wykładowca i instruktor na kursach szkoleniowych z zakresu endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawu kolanowego i biodrowego.

   

  Główne kierunki zainteresowań zawodowych to diagnostyka i leczenie zmian zwyrodnieniowych narządu ruchu, zwłaszcza stawu kolanowego i biodrowego, leczenie powikłań po endoprotezoplastykach pierwotnych, realloplastyka stawów biodrowych i kolanowych, uszkodzenia sportowe stawu kolanowego, leczenie pourazowych dysfunkcji narządu ruchu, diagnostyka i leczenie ortopedyczne zespołów bólowych o różnej lokalizacji. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Wiktor Urbański

  Dr n. med. Wiktor Urbański

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista traumatolog i ortopeda. We Wrocławiu jest członkiem zespołu Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Praktykował kilkukrotnie w renomowanych klinikach brytyjskich, w tym w 2013 r. odbywał trzymiesięczny staż w Spinal Unit (oddziale chirurgii kręgosłupa) szpitala Sheffield Teaching Hospital w Wielkiej Brytanii, a w 2014 i 2015 r. pracował w Great Ormond Street Hospital for Children w oddziale Spinal and Orthopaedic Department w Londynie, UK. Główne pole zainteresowań zawodowych dr Urbańskiego to chirurgia kręgosłupa i problematyka ortopedyczna u dzieci. Konsultuje dzieci i dorosłych. Wykonuje USG bioderek u dzieci w ramach porad preluksacyjnych (profilaktyka dysplazji stawu biodrowego). 

  Płatność online
powrót