• Badania laboratoryjne
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Badania diagnostyczne
 • Lekarze
 • Usg we Wrocławiu
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Leczenie żylaków

Lekarze

Gastrologia dziecięca

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia gastrologiczna dla dzieci w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu to wiodąca jednostka tego typu na Dolnym Śląsku. Służy Państwa pociechom już od 2011 r. Poradnia prowadzi konsultacje z zakresu dolegliwości i schorzeń układu pokarmowego, w tym bólów brzucha, zaparć, biegunek, ulewania, nieswoistych zapaleń jelit, celiakii, nietolerancji pokarmowych. 

 

Poradnią gastrologiczną kieruje Dr n. med. Elżbieta Krzesiek, pediatra oraz specjalista gastroenterolog dziecięcy. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług gastrologa dziecięcego prywatnie oraz w ramach abonamentów Allianz, PZU, Saltus, Compensa. Usług na NFZ nie świadczymy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z zakresem Abonamentów Opieki Medycznej Golden Care.

 

W poradni gastrologicznej dla dzieci Golden Care we Wrocławiu wykonają Państwo także liczne badania z zakresu diagnostyki gastrologicznej w tym:

 

    USG jamy brzusznej / jelit u dzieci >>> 

    Badania laboratoryjne >>>

    Badanie genetyczne na Celiakię >>> 

   Test oddechowy na nietolerancję laktozy >>> 

 • Dr n. med. Elżbieta Krzesiek

  Dr n. med. Elżbieta Krzesiek

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra oraz uznany specjalista gastroenterolog dziecięcy. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Krzesiek jest Katedra i Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Akademii Medycznej, gdzie zajmuje stanowisko adiunkta. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu, tytuł specjalisty I stopnia z pediatrii uzyskała w roku 1997, II stopnia z pediatrii w roku 2000, a w 1998 r zdobyła stopień doktora nauk medycznych. Tytuł specjalisty z dziedziny gastroenterologii dziecięcej uzyskała w 2009 r. 

  Na co dzień zajmuje się między innymi zaparciami, nieswoistymi zapaleniami jelit u dzieci, celiakią, problemami żywieniowymi w pediatrii, problematyką niskiego przyboru masy ciała u dzieci. Pani Doktor jest autorką wielu prac naukowych z dziedziny gastroenterologii. Zjednuje ludzi wyjątkowo ciepłą osobowością. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Tomasz Pytrus

  Dr n. med. Tomasz Pytrus

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra i gastrolog dziecięcy. We Wrocławiu bazą kliniczną Dr Pytrusa jest II Katedra i Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie pełni funkcję adiunkta. Studia medyczne ukończył we Wrocławiu w 1986 roku. W 1987 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W latach 1987 - 1990 pracował w Państwowym Szpitalu Klinicznym Nr 4 we Wrocławiu, a od roku 1990 jest związany z Katedrą i Kliniką Pediatrii. Tytuł specjalisty chorób dzieci uzyskał w 1995 r., a specjalisty gastroenterologa dziecięcego w roku 2009. 

   

  Uczestnik licznych szkoleń specjalistycznych, w tym: Ultrasonografia pediatryczna 1988; Ultrasonografia 1989; Pediatric diabetology 1993; Pediatric gastroenterology 1997; Pediatric Gastroenterology w Salzburgu 2002. Autor i współautor ponad 100 specjalistycznych publikacji naukowych z zakresu pediatrii i gastroenterologii. 

   

  Nagrodzony 2000 i 2001 roku odpowiednio Nagrodą Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu i Nagrodą Ministra Zdrowia za osiągnięcia naukowe. W 2011 roku otrzymał Nagroda Rektora Uniwersytetu Warszawskiego za współautorstwo pracy dotyczącej immunogenności po szczepieniu przeciw WZW A u dzieci z nieswoistymi zapaleniami jelit. 

   

  Prowadzi szkolenia studentów, pediatrów oraz lekarzy rodzinnych z zakresu pediatrii i gastrologii dziecięcej. Na co dzień leczy dzieci ze schorzeniami przewodu pokarmowego, w tym zapaleniami jelit, celiaklią, biegunkami, refluksem. Wykonuje badania USG jamy brzusznej u dzieci oraz badania endoskopowe układu pokarmowego. 

   

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót