• Lekarze
 • Badania laboratoryjne
 • Leczenie żylaków
 • Badania diagnostyczne
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Usg we Wrocławiu

Lekarze

Pediatria

 • Dr n. med. Elżbieta Krzesiek

  Dr n. med. Elżbieta Krzesiek

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra oraz uznany specjalista gastroenterolog dziecięcy. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Krzesiek jest Katedra i Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Akademii Medycznej, gdzie zajmuje stanowisko adiunkta. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu, tytuł specjalisty I stopnia z pediatrii uzyskała w roku 1997, II stopnia z pediatrii w roku 2000, a w 1998 r zdobyła stopień doktora nauk medycznych. Tytuł specjalisty z dziedziny gastroenterologii dziecięcej uzyskała w 2009 r. 

  Na co dzień zajmuje się między innymi zaparciami, nieswoistymi zapaleniami jelit u dzieci, celiakią, problemami żywieniowymi w pediatrii, problematyką niskiego przyboru masy ciała u dzieci. Pani Doktor jest autorką wielu prac naukowych z dziedziny gastroenterologii. Zjednuje ludzi wyjątkowo ciepłą osobowością. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Monika Mysłek-Prucnal

  Dr n. med. Monika Mysłek-Prucnal

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra oraz specjalista endokrynologii dziecięcej. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Mysłek-Prucnal jest Katedra i Klinika Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego przy ul. Curie-Skłodowskiej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2000 r. Na co dzień zajmuje się m. in. cukrzycą wieku rozojowego, w tym leczeniem za pomocą pomp insulinowych, problemami dojrzewania płciowego u dzieci, problematyką zaburzeń wzrostu, chorobami nadnerczy, chorobami tarczycy, otyłością u dzieci,  zaburzeniami metabolicznymi, zespołem Turnera. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Dorota Polak-Jonkisz

  Dr n. med. Dorota Polak-Jonkisz

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista nefrologii dziecięcej i pediatrii. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu i uzyskała tytuł lekarza w 1990 r. Tytuł doktora nauk medycznych zdobyła w roku 1995, a związana nim rozprawa doktorska dotyczyła wtórnej nadczynność przytarczyc u dzieci z przewlekłą chorobą nerek. W roku 1997 Dr Polak-Jonkisz uzyskała II stopień specjalizacji z pediatrii, a w 1999 r tytuł specjalisty w dziedzinie nefrologii. W 1998 r odbywała staż w Department of Nephrology, Birmingham Children’s Hospital w Wielkiej Brytani. Obecnie jest adiunktem w Klinice Nefrologii Pediatrycznej Akademii Medycznej we Wrocławiu mieszczącej się w Akademickim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej, a także członkiem Zarządu Koła Pediatrycznego Dolnośląskiej Izby Lekarskiej od 2009 r.

   

  Uczestniczyła wielokrotnie w międzynarodowych specjalistycznych kongresach medycznych, w tym International Congress of Nephrology, Congress of the European Renal Association European Dialysis and Transplant Association, Asian Pacific Congress of Nephrology, Congress of the International Pediatric Nephrology Association, Polish-German-Czech Symposium  on Modern aspects of nephrology and hypertension. Uczestniczy w wielu projektach badawczych, np. metabolitów witaminy D3 u dzieci z przewlekłą chorobą, wyznaczników metabolizmu kostnego u dzieci z przewlekłą niewydolnością nerek.

   

  W roku 2009 została wyróżniona przez Polskie Towarzystwo Nefrologii Dziecięcej za najlepszą pracę naukowa opublikowaną w czasopismach polskich w latach 2006-2008, a w roku 2012 wyróżniona odznaką “Przyjaciel Dziecka” przyznawaną przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci za pracę społeczną dla ich dobra.

   

  Na codzień zajmuje się dziećmi z chorobami nerek, leczeniem nerkozastępczym, w tym dializoterapią, a także problematyką przeszczepów nerek. Jest konsultantem z zakresu nefrologii na oddziałach noworodkowych w szpitalach na terenie miasta Wrocławia. 

  Płatność online
powrót