Korekcja uszu

    NA CZYM POLEGA ZABIEG KOREKCJI USZU 

Zabieg korekcji małżowin usznych wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym w trybie chirurgii ambulatoryjnej. Polega na ksztatowaniu małżowiny przy pomocy specjalnych szwów zakładanych na chrząstkę, a niekiedy również na resekcji części chrząstki tworzącej małżowinę. Linia cięcia oraz późniejsza blizna znajdują się na tylnej powierzchni małżowiny usznej, dzięki czemu pozostają ukryte przez nowy kształt ucha. Po zabiegu niezbędne jest stosowanie przez sześć tygodni opaski podtrzymujacej uszy w nowym położeniu. 

    KADRA CHIRURGICZNA

Zabieg korekcji odstających małżowin usznych wykonuje Specjalista chirurgii plastycznej Dr Wiktor Czyżak przy asyście doświadczonych Instrumentariuszek i Pielęgniarek zabiegowych. 

    ZALETY OPERACJI W KLINICE GOLDEN CARE

1/ Zabieg wykonywany przez doświadczonego Specjalistę chirurgii plastycznej. 
2/ Procedury operacyjne w Klinice Golden Care objęte są wewnętrznym systemem zarządzania jakością. 
3/ Nowoczesna sala zabiegowa o wysokiej klasie czystości mikrobiologicznej, w tym z dedykowanym systemem wentylacji i systemem dezynfekcji powietrza. 
4/ Większość narzędzi operacyjnych stanowią narzędzia jednorazowego użycia (minimalizacja ryzyka infekcji).
5/ Podczas pobytu w Klinice Pacjent ma przydzielone miejsce w komfortowej sali pobytowej. Podczas wypoczynku może korzystać z darmowego Wi-Fi i przekąsek po zabiegu. 
6/ Łatwy dojazd z każdego miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska autostradą A8.
7/ Dedykowany dla Pacjentów parking przy Klinice.


lub zadzwoń, jeśli potrzebujesz umówić się na konsultację z Chirurgiem plastycznym i omówić problem odstających uszu. Organizacja konsultacji przebiegnie sprawniej, jeśli prześlesz nam swoje imię i nazwisko, adres mail, numer telefonu. Oddzwonimy!