ODDZIAŁ CHIRURGICZNY

KLINIKA CHIRURGICZNA


    KADRA MEDYCZNA
W Klinice Golden Care zabiegi wykona dla Państwa uznana kadra lekarzy z różnorodnych zabiegowych dziedzin medycyny, w tym Dr n.med. Kinga Chabik (chirurgia ogólna i onkologiczna), Dr Andrzej Yarka (chirurgia naczyniowa), Dr Marcin Rasiewicz (chirurgia dziecięca). Zespół zabiegowy wspierany jest przez wysokospecjalistyczną pracownię diagnostyki sonograficznej prowadzoną przez Dr Tomasza Szczepańskiego. 

    ZAKRES ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH >
którymi się zajmujemy obejmuje m.in. różnorodne zabiegi usuwania żylaków i poszerzonych naczynek; przepukliny pachwinowe i pępkowe, chirurgię skóry i tkanki podskórnej; biopsje chirurgiczne (np. węzłów chłonnych); biopsje piersi; biopsje tarczycy; zabiegi urologiczne takie jak stulejka, wodniak jądra, torbiel najądrza, a także cystoskopia; zastrzyki do układu ruchu osoczem bogatopłytkowym. Dowiedz się więcej >

    OPIEKA OKOŁOZABIEGOWA 
Pacjentom poddawanym zabiegom w Klinice Golden Care zapewniamy opiekę okołozabiegową, w tym ocenę ogólnointernistyczną i kardiologiczną przed zabiegiem chirurgicznym (tzw. pre-assessment), badanie EKG, USG oraz ocenę kluczowych parametrów w badaniach laboratoryjnych. W przypadku pobrania wycinka tkankowego lub usunięcia zmiany skórnej standardowo wykonywane są badania histopatologiczne. Dla bezpieczeństwa i komfortu Pacjenta zapewniamy konsultację pozabiegową oraz zdejmowanie szwów.

    INFRASTRUKTURA
W Klinice znajduje się nowoczesna sala zabiegowa z systemem stałego odkażania powietrza i z dedykowanym systemem wentylacyjnym z filtrami HEPA. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy dwa rodzaje sal wypoczynkowych, tj. standard i VIP. Sala VIP posiada dostęp do WiFi i TV, wygodne łóżko, fotel dla osób towarzyszących, indywidualną łazienkę i prysznic.

    WYGODA I KOMFORT >
Zapraszamy do gustownych wnętrz i komfortowych pomieszczeń Kliniki, w których zrelaksują się Państwo w wygodnych fotelach i łóżkach. Dojadą do nas Państwo bez problemu z całego Dolnego Śląska. Znajdujemy się przy Bulwarze Dedala 9 we Wrocławiu, w pobliżu autostrady A8, niedaleko zjazdu Stadion Miejski. Swój samochód pozostawicie Państwo na dedykownym parkingu tuż przy Klinice. 

    PRZYJĘCIA DO KLINIKI
Do Kliniki przyjmowani są Pacjenci zakwalifikowani przez lekarzy konsultujących w poradni chirurgicznej w Opiece Medycznej Golden Care we Wrocławiu. Przed przyjęciem zakwalifikowanego Pacjenta niebędne jest potwierdzenie rezerwacji terminu zabiegu poprzez wniesienie umówionej opłaty w ustalonym terminie. 

    CENY ZABIEGÓW
Ceny zabiegów w Klinice Golden Care standardowo są podawane łącznie z zaleconymi przez lekarza lub wymaganymi badaniami przedoperacyjnymi, opieką okołooperacyjną, badaniami histopatologicznymi oraz konsultacją pozabiegową. Łączna cena za zabieg i towarzyszące procedury uzgodniona zostaje z Pacjentem po odbyciu konsultacji z kwalifikującym lekarzem.

    ABONAMENTY OPIEKI MEDYCZNEJ
Pacjenci objęci abonamentami opieki medycznej Golden Care, PZU, Allianz, Compensa i Saltus mogą skorzystać z częściowej odpłatności przez swojego ubezpieczyciela. Przed przyjęciem niezbędna jest weryfikacja zakresu świadczeń.


Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Napisz do nas jeśli potrzebujesz konsultacji u Chirurga lub rozważasz zabieg operacyjny.