ODDZIAŁ CHIRURGICZNY

    KADRA MEDYCZNA

W Klinice Golden Care zabiegi wykona dla Państwa uznana kadra lekarzy z różnorodnych medycznych dziedzin zabiegowych, w tym Dr n.med. Kinga Chabik (chirurgia ogólna i onkologiczna), Dr Arnold Karbowski (urologia), Dr Wiktor Czyżak (chirurgia plastyczna), Dr Błażej Czuwara (chirurgia ogólna i naczyniowa). Zespół zabiegowy wspierany jest przez wysokospecjalistyczną pracownię diagnostyki ultrasonograficznej prowadzoną przez Dr  Tomasza Szczepańskiego. 

    ZAKRES ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH 

którym się zajmujemy obejmuje m.in. spektrum zabiegów żylaków i poszerzonych naczynek,  biopsje chirurgiczne, przepukliny pachwinowe i pępkowe, chirurgia skóry i tkanki podskórnej, usuwanie skomplikowanych zmian skórnych z okolicy twarzy, zabiegi plastyki powiek i małżowin usznych, zabiegi urologiczne takie jak stulejka, wodniak jądra, torbiel najądrza, a także cystoskopia i biopsje pęcherza moczowego; zastrzyki osoczem bogatopłytkowym, biopsje tarczycy. 

    OPIEKA OKOŁOZABIEGOWA 

Pacjentom poddawanym zabiegom w Klinice Golden Care zapewniamy opiekę okołozabiegową, w tym ocenę ogólnointernistyczną i kardiologiczną przed zabiegiem chirurgicznym (tzw. pre-assessment), badanie EKG, USG oraz ocenę istotnych parametrów w badaniach laboratoryjnych. W przypadku pobrania wycinka tkankowego lub usunięcia zmiany skórnej standardowo wykonywane są badania histopatologiczne. Dla bezpieczeństwa i komfortu Pacjenta zapewniamy konsultację pozabiegową oraz zdejmowanie szwów.

    INFRASTRUKTURA

W Klinice znajduje się nowoczesna sala zabiegowa z systemem stałego odkażania powietrza i z dedykowanym systemem wentylacyjnym z filtrami HEPA. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy dwa rodzaje sal wypoczynkowych, tj. standard i VIP. Sala VIP posiada dostęp do WiFi i TV, wygodne łóżko, fotel dla osób towarzyszących, indywidualną łazienkę i prysznic.

    WYGODA I KOMFORT

Zapraszamy do gustownych wnętrz i komfortowych pomieszczeń Kliniki, w których zrelaksują się Państwo w wygodnych fotelach i łóżkach. Dojadą do nas Państwo bez problemu z całego Dolnego Śląska. Znajdujemy się przy Bulwarze Dedala 9a we Wrocławiu, w pobliżu AUTOSTRADY A8, niedaleko zjazdu Stadion Miejski. Swój samochód pozostawicie na dedykownym parkingu tuż przy Klinice. 

    PRZYJĘCIA DO KLINIKI

Do Kliniki przyjmowani są Pacjenci zakwalifikowani przez lekarzy konsultujących w Klinice. Przed przyjęciem zakwalifikowanego Pacjenta do Kliniki niebędne jest potwierdzenie rezerwacji poprzez wniesienie umówionej opłaty w ustalonym terminie. 

    CENY ZABIEGÓW

Proszę zwrócić uwagę, iż ceny zabiegów podawane są standardowo w Golden Care łącznie z zaleconymi przez lekarza badaniami przedoperacyjnymi, opieką okołooperacyjną, badaniami histopatologicznymi oraz konsultacją pozabiegową. Łączna cena za zabieg i towarzyszące procedury uzgodniona zostaje z Pacjentem po odbyciu konsultacji z kwalifikującym lekarzem. 

    ABONAMENTY OPIEKI MEDYCZNEJ

Pacjenci objęci abonamentami opieki medycznej PZU, Allianz, Compensa, Saltus mogą skorzystać z częściowej odpłatności przez swojego ubezpieczyciela. Przed przyjęciem niezbędna jest weryfikacja zakresu świadczeń.


jeśli potrzebujesz zarezerwować konsultację dotyczącą swojego problemu medycznego.