ODDZIAŁ CHIRURGICZNY

KLINIKA CHIRURGICZNA


✆  71 733 66 50   |   ✆  692 44 99 99

    KADRA MEDYCZNA

W Klinice Golden Care zabiegi wykona dla Państwa uznana kadra lekarzy z różnorodnych medycznych dziedzin zabiegowych, w tym Dr n.med. Kinga Chabik (chirurgia ogólna i onkologiczna), Dr Arnold Karbowski (urolog), Dr Andrzej Yarka (chirurg naczyniowy), Dr Marcin Rasiewicz (chirurg dziecięcy). Zespół zabiegowy wspierany jest przez wysokospecjalistyczną pracownię diagnostyki ultrasonograficznej prowadzoną przez Dr Tomasza Szczepańskiego. 

    ZAKRES ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH 

którymi się zajmujemy obejmuje m.in. różnorodne zabiegi usuwania żylaków i poszerzonych naczynek, biopsje chirurgiczne, przepukliny pachwinowe i pępkowe, chirurgię skóry i tkanki podskórnej, usuwanie skomplikowanych zmian skórnych z okolicy twarzy, zabiegi urologiczne takie jak stulejka, wodniak jądra, torbiel najądrza, a także cystoskopia i biopsje pęcherza moczowego; zastrzyki osoczem bogatopłytkowym, biopsje tarczycy. 

    OPIEKA OKOŁOZABIEGOWA 

Pacjentom poddawanym zabiegom w Klinice Golden Care zapewniamy opiekę okołozabiegową, w tym ocenę ogólnointernistyczną i kardiologiczną przed zabiegiem chirurgicznym (tzw. pre-assessment), badanie EKG, USG oraz ocenę kluczowych parametrów w badaniach laboratoryjnych. W przypadku pobrania wycinka tkankowego lub usunięcia zmiany skórnej standardowo wykonywane są badania histopatologiczne. Dla bezpieczeństwa i komfortu Pacjenta zapewniamy konsultację pozabiegową oraz zdejmowanie szwów.

    INFRASTRUKTURA

W Klinice znajduje się nowoczesna sala zabiegowa z systemem stałego odkażania powietrza i z dedykowanym systemem wentylacyjnym z filtrami HEPA. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy dwa rodzaje sal wypoczynkowych, tj. standard i VIP. Sala VIP posiada dostęp do WiFi i TV, wygodne łóżko, fotel dla osób towarzyszących, indywidualną łazienkę i prysznic.

    WYGODA I KOMFORT

Zapraszamy do gustownych wnętrz i komfortowych pomieszczeń Kliniki, w których zrelaksują się Państwo w wygodnych fotelach i łóżkach. Dojadą do nas Państwo bez problemu z całego Dolnego Śląska. Znajdujemy się przy Bulwarze Dedala 9 we Wrocławiu, w pobliżu autostrady A8, niedaleko zjazdu Stadion Miejski. Swój samochód pozostawicie Państwo na dedykownym parkingu tuż przy Klinice. 

    PRZYJĘCIA DO KLINIKI

Do Kliniki przyjmowani są Pacjenci zakwalifikowani przez lekarzy konsultujących w poradni chirurgicznej w Opiece Medycznej Golden Care we Wrocławiu. Przed przyjęciem zakwalifikowanego Pacjenta niebędne jest potwierdzenie rezerwacji terminu zabiegu poprzez wniesienie umówionej opłaty w ustalonym terminie. 

    CENY ZABIEGÓW

Proszę zwrócić uwagę, iż ceny zabiegów w Klinice Golden Care są podawane standardowo łącznie z zaleconymi przez lekarza badaniami przedoperacyjnymi, opieką okołooperacyjną, badaniami histopatologicznymi oraz konsultacją pozabiegową. Łączna cena za zabieg i towarzyszące procedury uzgodniona zostaje z Pacjentem po odbyciu konsultacji z kwalifikującym lekarzem.

    ABONAMENTY OPIEKI MEDYCZNEJ

Pacjenci objęci abonamentami opieki medycznej Golden Care, PZU, Allianz, Compensa i Saltus mogą skorzystać z częściowej odpłatności przez swojego ubezpieczyciela. Przed przyjęciem niezbędna jest weryfikacja zakresu świadczeń.


Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Napisz do nas jeśli potrzebujesz konsultacji u Chirurga lub rozważasz zabieg operacyjny.