Oddział Internistyczny

KOMPLEKSOWE BADANIA MEDYCZNE


    PERSONEL 
Kliniką kieruje Dr Tomasz Szczepański, specjalista chorób wewnętrznych, lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w Polsce (kardiologia, kardiochirurgia, gastrologia, chororby wewnętrzne, oddziały ratunkowe, endoskopia, ultrasonografia) i zagranicą (Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Włochy), sonografista, który wykonał ponad 25.000 badań USG, wykładowca prowadzący szkolenia podyplomowe dla lekarzy. Klinika dysponuje również szeroką kadrą lekarzy wąskich specjalizacji dzięki której, możliwe są konsylia wielodyscyplinarne.

    PRZEGLĄD STANU ZDROWIA
W Klinice Golden Care ® we Wrocławiu realizujemy szybkie i kompleksowe przeglądy zdrowia (screening stanu zdrowia) w kierunku oceny czynników ryzyka oraz oznak najważniejszych schorzeń cywilizacyjnych z zakresu układu krążenia i onkologii (profilaktyka onkologiczna), a także badania organizmu pod kątem metabolicznym, endokrynologicznym oraz przeprowadzamy ocenę  funkcji narządów wewnętrznych, w tym serca, płuc, wątroby, nerek, stanu kości i mięśni.

Zachęcamy do zapoznania się z dedykowanymi dla płci autorskimi przeglądami zdrowia Golden Care, które zostały zaprojektowane przez Lekarzy specjalistów w celu uratowania oraz wydłużenia życia:

✅  RÓŻOWY PRZEGLĄD DLA KOBIET >
✅  ZIELONY PRZEGLĄD DLA MĘŻCZYZN >

    ZAKRES PROBLEMATYKI MEDYCZNEJ 
którą się zajmujemy obejmuje m.in. bóle i zawroty głowy, bóle brzucha, bóle pleców, bóle kończyn dolnych, obniżenie tolerancji wysiłku, duszność, kołatania serca, osłabienie, brak energii, wypadanie włosów, wzdęcia, zaparcia, biegunki, zespoły złego wchłaniania, żylaki, obrzęki kończyn, obrzęki stawów, osteoporoza, zaburzenia funkcji tarczycy, biopsje tarczycy, punkcje pod kontrolą USG, dostosowywanie dawek insuliny, diagnostyka anemii, zaburzenia oddawania moczu, krwiomocz, profilaktyka udaru mózgowego, zawału serca i tętniaków, profilaktyka i diagnostyka onkologiczna, przeglądy zdrowia, diagnostyka urazów sportowych, leczenie osoczem bogatopłytkowym.

SZYBKA DIAGNOSTYKA ONKOLOGICZNA


Opieka Medyczna Golden Care od 2011 r. służy sprawną pomocą w zakresie ambulatoryjnej diagnostyki onkologicznej. Pacjenci z nowo wykrytym schorzeniem onkologicznym, którzy poddają się kompleksowemu i zorganizowanemu procesowi diagnostycznemu w Klinice Golden Care zwykle zyskują 2 miesiące do momentu rozpoczęcia terapii w publicznym systemie zdrowotnym. 

ZAKRES BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH


Opieka Medyczne Golden Care umożliwia przeprowadzenie szeregu podstawowych, specjalistycznych oraz nowoczesnych badań i procedur diagnostyczych, których wybór przedstawiamy poniżej.

✅ Kompleksowe badania USG u dzieci i u dorosłych w szerokim zakresie na najbardziej zaawansowanym technologicznie aparacie (stan na 2022 r.).
✅ Pełen zakres badań dopplerowskich układu naczyniowego.
✅ Badania USG z kontrastem CEUS, które często zastąpić mogą badanie tomografem lub rezonansem magnetycznym, a nie obciążają organizmu. 
✅ USG piersi i mammografia.
✅ Badania tomografią komputerową (TK) oraz rezonansem magnetycznym (MRI).
✅ Endoskopia przewodu pokarmowego w zakresie gastroduodenoskopii i kolonoskopii przy pomocy cienkich endoskopów, także w znieczuleniu ogólnym. 
✅ Badania kardiologiczne, w tym echo, EKG, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, próba wysiłkowa.
✅ Biopsje tarczycy, piersi i węzłów chłonnych.
✅ Procedury urologiczne w tym giętką cystoskopię pęcherza moczowego, uroflowmetrię, URO-TK. 
✅ Badania kości: densytometria i RTG. 
✅ Badania pulmonologiczne: pulsoksymetria, spirometria, RTG klatki piersiowej, TK klatki piersiowej.
✅ Badania alergologiczne, w tym testy naskórkowe, prick-testy, panele alergologiczne z krwi.
✅ Badania laboratoryjne w szerokim zakresie badań podstawowych i specjalistycznych, w tym markery onkologiczne. 
✅ Badania histopatologiczne i immunohistopatologiczne.

POBYT W KLINICE GOLDEN CARE


    WYGODA I KOMFORT
Zapraszamy do gustownych wnętrz i komfortowych pomieszczeń Kliniki Golden Care, w których zrelaksują się Państwo w wygodnych fotelach i łóżkach. Dojadą do nas Państwo bez problemu z całego Dolnego Śląska. Znajdujemy się przy Bulwarze Dedala 9 we Wrocławiu, w pobliżu autostrady A8, niedaleko zjazdu Stadion Miejski. Samochód pozostawicie na dedykownym parkingu tuż przy Klinice.

    INFRASTRUKTURA
W Klinice znajduje się nowoczesna sala zabiegowa z systemem stałego odkażania powietrza i z dedykowanym systemem wentylacyjnym z filtrami HEPA. Do dyspozycji Pacjentów oddajemy komfortową poczekalnię z miękkimi fotelami i dostępem do prasy, a także sale wypoczynkowe w standardzie regular i VIP. Sala VIP posiada dostęp do WiFi i TV, wygodne łóżko, fotel dla osób towarzyszących, indywidualną łazienkę i prysznic.

    PRZYJĘCIA DO KLINIKI
Do Kliniki przyjmowani są Pacjenci zakwalifikowani do pobytu diagnostycznego lub leczniczego. Kwalifikacja odbywa się podczas konsultacji lekarskich w Centrum Medycznym Golden Care przy Bulwarze Dedala 9b we Wrocławiu. Przed przyjęciem zakwalifikowanego Pacjenta do Kliniki niebędne jest potwierdzenie rezerwacji poprzez wniesienie umówionej opłaty w ustalonym terminie. 

    CENY POBYTU
Indywidualnie ustalony pobyt w Klinice kosztuje od 400 złDo ceny pobytu doliczane są ceny poszczególnych procedur medycznych. Całościowy koszt procesu diagnostycznego zależy od zakresu badań i zawiera się zwykle w przystępnym przedziale 3.000-4.000 zł.


Przeglądy zdrowia i kompleksową diagnostykę w Opiece Medycznej Golden Care realizowali Michał Milowicz, Robert Gonera, Agnieszka Kaczorowska, Mariusz Węgłowski, medalista olimpijski Damian Janikowski, a także Rodziny wielu wrocławskich lekarzy. W Golden Care mogą Państwo liczyć na lekarzy ekspertów w różnorodnych dziedzinach medycyny oraz na nowoczesne rozwiązania technologiczne. Służymy pomocą!


Dziękujemy, że przeczytałeś artykuł. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz kompleksowego przeglądu zdrowia lub sprawnej diagnostyki medycznej. Organizacja pobytu w Klinice przebiegnie szybciej, gdy prześlesz nam swoje imię i nazwisko, adres mail, numer telefonu oraz preferowane godziny kontaktu. Oddzwonimy!