Profilaktyka zawału serca

PAKIET PROFILAKTYKI ZAWAŁU SERCA


    CEL PAKIETU 
Pakiet zaprojektowany jest w celu wykrycia potencjalnych przyczyn i oszacowania ryzyka jednej z najważnieszych cywilizacyjnych chorób układu sercowo-naczyniowego, tj. zawału serca, a także w celu podjęcia działań w kierunku zmniejszenia ryzyka jego wystąpienia oraz w celu oceny funkcji serca.

    ZAWARTOŚĆ PAKIETU

✅ BADANIA LABORATORYJNE: mofologia, glukoza, cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy, kreatynina, kwas moczowy, sód, potas, magnez, AST, ALT, TSH, fT4, INR, APTT. 
✅ BADANIA OBRAZOWE: USG serca.
✅ BADANIA CZYNNOŚCIOWE: EKG spoczynkowe, badanie EKG wysiłkowe.
✅ KONSULTACJE: ze specjalistą chorób wewnętrznych lub kardiologiem, wstępna i podsumowująca. 

    LOGISTYKA I PRZYGOTOWANIE 
Badania pakietu realizowane są w komfortowej Klinice Golden Care we Wrocławiu. W celu zarezerwowania terminu pakietu prosimy o kontakt z recepcją. Na badania należy zgłosić się rano na czczo. Po pobraniu krwi przeprowadzone zostaną konsultacja lekarska, EKG, USG serca i badanie wysiłkowe. W jednym z kolejnych dni po uzyskaniu wyników badań odbędzie się podsumowująca konsultacja ze specjalistą chorób wewnętrznych lub kardiologii. Szczegółowa logistyka ustalana jest indywidualnie z Pacjentem.

    O ZAWALE SERCA  
Serce jest jest głównym silnikiem układu krwionośnego. Elementem serca, który jest odpowiedzialny za fizyczne pompowanie krwi jest mięsień serca. W przypadku jego uszkodzenia może dojść do istotnego upośledzenia funkcji pompującej i obniżenia przepływu krwi przez inne organy (tzw. niewydolność serca), a w najgorszym wypadku do całkowitego zatrzymania krążenia i w rezultacie zgonu.

Zawał jest najczęstszą przyczyną uszkodzenia mięśnia serca. Wywoływany jest głównie przez miażdżycę w przebiegu zaburzeń lipidowych, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, palenia papierosów, a także przez ciężkie zaburzenia rytmu serca.

Ze względu na poważne i potencjalnie śmiertelne powikłania zawału serca niezmiernie ważna jest jego profilaktyka, w szczególności u osób z czynnikami ryzyka lub obciążonych rodzinnie. 


Przeglądy zdrowia i kompleksową diagnostykę w Opiece Medycznej Golden Care realizowali Michał Milowicz, Agnieszka Kaczorowska, Robert Gonera, Mariusz Węgłowski, a także Rodziny wielu wrocławskich lekarzy. W Golden Care mogą Państwo liczyć na lekarzy ekspertów w różnorodnych dziedzinach medycyny oraz na nowoczesne rozwiązania technologiczne.


jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat Pakietu Profilaktyki Zawału Serca lub zapisać się na jego realizację. Służymy pomocą!

ZAKUP PAKIETU


Zakupując badania i konsultacje w pakiecie uzyskują Państwo korzystną cenę oraz pomoc w ich organizacji. Cena pakietu Profilaktyki zawału serca wynosi 1000 złPrzy zakupie Pakietu on-line otrzymają Państwo badanie gęstości kości, czyli densytometrię gratis >.