Przewlekłe zmęczenie

PAKIET PRZEWLEKŁE ZMĘCZENIE


    ZAWARTOŚĆ PAKIETU

40 BADAŃ LABORATORYJNYCH: morfologia, rozmaz, OB, CRP, czynnik reumatoidalny, ANA screen, CK, AST, ALT, fosfataza zasadowa ALP, GGTP, LDH, glukoza, kreatynina, mocznik, sód, potas, wapń, TSH, fT4, przeciwciała anty-HCV, HBs-Ag, kortyzol poranny, żelazo, ferrytyna, TIBC, witamina B12, kwas foliowy, witamina D (25-OH), białko całkowite, poziom IgE całkowite, CEA, AFP, CA19-9, CA125 (u kobiet), PSA (u mężczyzn), badanie ogólne moczu, badanie kału w kierunku pasożytów (3x), krew utajona w kale. 

BADANIA OBRAZOWE: USG jamy brzusznej, USG tarczycy

BADANIA CZYNNOŚCIOWE: EKG.

    LOGISTYKA I PRZYGOTOWANIE

W celu zarezerwowania terminu realizacji badań, a po opłaceniu pakietu, prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją lub za pomocą formularza. Zaprosimy Państwa na poranne pobranie krwi, które powinno być wykonane na czczo. Przed pobraniem krwi należy przez kilka dni pozostawać na lekkiej diecie. Po pobraniu krwi odbędzie się zestaw badań EKG i USG.

    O PRZEWLEKŁYM ZMĘCZENIU 

Przewlekłe zmęczenie i ogólne osłabienie to niespecyficzne objawy, których nie należy lekceważyć. Z jednej strony mogą wydawać się błahymi, z drugiej strony istotnie mogą wpływać na aktywność życiową i codzienne funkcjonowanie. Mogą być objawem zarówno choroby łagodnej, jak i poważnej. Przewlekłe zmęczenie miewa przyczynę w chronicznych infekcjach, chorobach autoimmunologicznych, zaburzeniach hormonalnych, chorobach nowotworowych, chorobach wątroby, nerek i serca.

Z powodu różnorodności przyczyn diagnostyka przewlekłego zmęczenia może być rozległa i kosztochłonna. W związku z tym najoptymalniej jest podzielić ją na etapy. W pierwszym etapie rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej oraz od podstawowego zestawu badań, po przeprowadzeniu których, w wielu przypadkach można postawić rozpoznanie lub odpowiednio ukierunkować ewentualną dalszą diagnostykę.

    CENA

Bardzo korzystna cena przy zakupie on-line 1090 zł.

Po wykonaniu pakietu badań przysługuje obniżona cena na konsultację z internistą 100 zł, endokrynologiem 150 zł i USG echo serca 150 zł, a także na badanie gęstości kości densytometria R.E.M.S. gratis !


Przeglądy zdrowia w Opiece Medycznej Golden Care realizowali Agnieszka Kaczorowska, Robert Gonera, Mariusz Węgłowski, a także Rodziny wielu wrocławskich lekarzy. W Golden Care mogą Państwo liczyć na lekarzy ekspertów w różnorodnych dziedzinach medycyny, komfort oraz na nowoczesne rozwiązania technologiczne.