Przewlekłe zmęczenie

    ZAWARTOŚĆ PAKIETU 

BADANIA LABORATORYJNE: morfologia, rozmaz, OB, CRP, czynnik reumatoidalny, ANA screen, CK, AST, ALT, fosfataza zasadowa, LDH, glukoza, kreatynina, mocznik, sód, potas, wapń, TSH, fT4, przeciwciała anty-HCV, HBs-Ag, kortyzol poranny, żelazo, ferrytyna, TIBC, białko całkowite, albuminy, proteinogram, poziom IgA, poziom IgG, poziom IgM, poziom IgE całkowite, badanie ogólne moczu, badanie kału w kierunku pasożytów (3x), krew utajona w kale, PSA (u mężczyzn).
BADANIA OBRAZOWE: USG jamy brzusznej.
BADANIA CZYNNOŚCIOWE: EKG.

    LOGISTYKA I PRZYGOTOWANIE

W celu zarezerwowania terminu realizacji pakietu prosimy o kontakt z recepcją. Zaprosimy Państwa na poranne pobranie krwi, które powinno być wykonane na czczo. Przed pobraniem krwi należy przez kilka dni pozostawać na lekkiej diecie. Po pobraniu krwi odbędzie się zestaw badań EKG i USG.

    CENA

Atrakcyjna cena pakietu tylko 950 złPo wykonaniu pakietu badań przysługuje obniżona cena na:

- konsultację z internistą 120 zł.
- USG tarczycy
130 zł
- USG echo serca 150 zł

    O PRZEWLEKŁYM ZMĘCZENIU 

Przewlekłe zmęczenie i ogólne osłabienie są objawami, których nie należy lekceważyć. Z jednej strony mogą wydawać się błahe, z drugiej strony istotnie wpływać na aktywność życiową i codzienne funkcjonowanie. Mogą być objawem zarówno łagodnej choroby, jak i poważnej. Przewlekłe zmęczenie miewa przyczynę w chronicznych infekcjach, chorobach autoimmunologicznych, zaburzeniach hormonalnych, chorobach nowotworowych, chorobach wątroby, nerek i serca.

Z powodu różnorodności przyczyn diagnostyka przewlekłego zmęczenia może być rozległa i kosztochłonna. W związku z tym najoptymalniej jest podzielić ją na etapy. W pierwszym etapie rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej oraz od podstawowego zestawu badań, po przeprowadzeniu których, w wielu przypadkach można postawić rozpoznanie lub odpowiednio ukierunkować ewentualną dalszą diagnostykę.