Neurochirurgia

Dr Krzysztof Chmielak
Dr Krzysztof Chmielak
Umów wizytę
Dr Krzysztof Chmielak

Specjalista neurochirurg. We Wrocławiu bazą szpitalną Dr Chmielaka jest Klinika Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wcześniej do 2012 r. był asystentem w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK nr 2 WAM w Łodzi. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2009. Studia ukończył z wyróżnieniem; jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz European Association of Neurosurgical Societies. 

 

Uczestnik konferencji i szkoleń specjalistycznych w Polsce i zagranicą, w tym: "International Spine Symposium, Minimially Invasive Spine Surgery – Revolution,Gimmick or Bussiness as usual?” w 2011r. w Brukseli w Belgii; „Total MAST Degen Solution” w 2012 r. we Frankfurcie w Niemczech; „Neuromodulation Fellowship Program, Moduły: Chronic Pain Management, Spinal Cord Stimulation for Back Pain, Spinal Cord Stimulation for Vascular Pathologies and Dorsal Root Ganglion, Peripheral Nerve Stimulation of the Occipital Nerve in the Treatment of Chronic Migraine, Deep Brain Stimulation" w latach 2013-2014 w Brukseli w Belgii; "Theoretical and Practical Course on Targeted Drug Delivery for the Treatment of Severe Spasticity" w 2014 r. w Barcelonie; "International Spine Symposium, The Aging Spine – Controversies in Diagnosis, Management and Costs” w 2014 r. w Brukseli; „EANS: Present Limits of Neurosurgery” w 2014 r. w Pradze;  "35th European Workshop on Basic Techniques od Microsurgery and Cerebral Revascularization w 2015 r. we Wiedniu w Austrii; „4th International Conference on Interventional Pain Medicine and Neuromodulation” w 2015 r. w Toruniu; "Summer University 2015, Degenerative Spine Surgery” w 2015 r. we Wiedniu; "DePuy Synthes Spine Academy: Zabiegi w obrębie odcinka piersiowo-lędźwiowego kręgosłupa wykonywane z dostępu tylnego” w 2016 r. w  Solothurn/Zuchwill w Szwajcarii. 

 

W 2015 r. odbywał również 6-miesięczny staż w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w The Midland Centre for Spinal Injuries (MCSI), Robert Jones and Agnes Hunt Orthopaedic Hospital w Oswestry w Wielkiej Brytanii. Konsultuje w języku polskim i angielskim.