• Leczenie żylaków
 • Usg we Wrocławiu
 • Badania diagnostyczne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne
 • Lekarze

Lekarze

Alergologia

Dzień dobry. Specjalistyczna prywatna poradnia alergologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń alergologicznych takich jak katar sienny, alergiczne zapalenie spojówek, astma oskrzelowa, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy Quinckego, atopowe zapalenie skóry, alergie pokarmowe. W CM Golden Care wykonają Państwo także kilkaset testów alergologicznych z krwi, płatkowe testy naskórkowe oraz spirometrię

 

Poradnią alergologiczną kieruje Dr hab n. med. Barbara Sozańska, specjalista alergolog. We Wrocławiu w przychodni medycznej Golden Care skorzystają Państwo z usług alergologa prywatnie oraz w ramach abonamentów Allianz, PZU, Medica, Generali, Skok. W CM Golden Care uzyskają Państwo także pomoc rozbudowanego zespołu lekarzy specjalistów, z którym współpracuje poradnia alergologiczna i który gwarantuje kompleksową opiekę medyczną. Usług na NFZ nie świadczymy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z Abonamentami Opieki Medycznej Golden Care.

 

    Płatkowe testy alergologiczne >>>

    Panele alergologiczne z krwi >>>

    Spirometria >>>  

 • Dr hab n. med. Barbara Sozańska

  Dr hab n. med. Barbara Sozańska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra oraz specjalista alergolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Sozańskiej jest Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu przy ul. Hoene-Wrońskiego, gdzie zajmuje stanowisko adiunkta. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1996 r, specjalizację II stopnia z pediatrii w roku 2003, a z alergologii w roku 2009. W 2015 r. uzyskała tytuł naukowy doktora habilitowanego.

   

  Odbywała liczne staże zagraniczne, m. in. w Paryżu 1997 r. w Szpitalu Św. Ludwika, w Berlinie w 2001 r. w Klinice Charite, w Perugi w 2001 r. w Oddziale Alergologicznym, w Londynie w 2009 r. w Royal Brompton Hospital.

  Wielokrotna uczestniczka Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii, w Monachium, Berlinie, Barcelonie, Neapolu i Amsterdamie, gdzie prezentowała własne doniesienia z zakresu alergologii. 

   

  Otrzymała jedną z nagród dla młodych naukowców na kongresie Paediatric Pulmonology Association w 2004 r. w Lizbonie, nagrodę Polskiego Towarzystwa Alergologicznego za najlepszą pracę doktorską w 2004 r., a w 2012 r. Nagrodę Indywidualną Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za wybitne osiągnięcia naukowe. Brała udział w międzynarodowych projektach badawczych wspieranych przez Unię Europejską: Gabriel, Forallvent, Amics.

   

  Współautorka podręcznika do alergologii oraz redaktorka pediatrycznej części polskiego tłumaczenia podręcznika do pediatrii Merck. Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Konsultuje dzieci i dorosłych, w języku polskim oraz angielskim.  

  Płatność online
powrót