• Badania laboratoryjne
 • Lekarze
 • Leczenie żylaków
 • Usg we Wrocławiu
 • Badania diagnostyczne
 • Usuwanie znamion skórnych

Lekarze

Alergologia

 

Specjalistyczna poradnia alergologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń alergologicznych takich jak katar sienny, alergiczne zapalenie spojówek, astma oskrzelowa, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy Quinckego, atopowe zapalenie skóry, alergie pokarmowe. W CM Golden Care wykonają Państwo także kilkaset testów alergologicznych z krwi oraz płatkowe testy naskórkowe.  

 

Poradnią alergologiczną kieruje Dr n. med. Barbara Sozańska, specjalista alergolog. We Wrocławiu, w Centrum Medycznym Golden Care uzyskają Państwo również pomoc rozbudowanego zespołu lekarzy specjalistów, z którym współpracuje poradnia alergologiczna i który gwarantuje kompleksową opiekę medyczną. W przychodni Golden Care we Wrocławiu skorzystają Państwo z usług alergologa prywatnie, a także w ramach abonamentów Allianz, PZU, Generali, Medica. Usług na NFZ nie świadczymy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z Abonamentami opieki medycznej >>> 

 • Dr n. med. Barbara Sozańska

  Dr n. med. Barbara Sozańska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista alergologii i specjalista pediatrii. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1996 r. Specjalizację II stopnia z pediatrii ukończyła w roku 2003, a z alergologii w roku 2009. Jej bazą kliniczną jest Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu przy ul. Hoene-Wrońskiego, gdzie jest adiunktem. 

   

  Odbywała liczne staże zagraniczne, m. in. w Paryżu 1997 r. w Szpitalu Św. Ludwika, w Berlinie w 2001 r. w Klinice Charite, w Perugi w 2001 r. w Oddziale Alergologicznym, w Londynie w 2009 r. w Royal Brompton Hospital.

  Wielokrotna uczestniczka, z doniesieniami naukowymi, Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii, w Monachium, Berlinie, Barcelonie, Neapolu i Amsterdamie.

   

  Otrzymała jedną z nagród dla młodych naukowców na kongresie Paediatric Pulmonology Association w 2004 r. w Lizbonie, nagrodę Polskiego Towarzystwa Alergologicznego za najlepszą pracę doktorską w 2004 r., a w 2012 r. Nagrodę Indywidualną Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za wybitne osiągnięcia naukowe.

  Brała udział w międzynarodowych projektach badawczych wspieranych przez Unię Europejską: Gabriel, Forallvent, Amics.

   

  Współautorka podręcznika do alergologii oraz redaktorka pediatrycznej części polskiego tłumaczenia podręcznika do pediatrii Merck.

  Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Konsultuje w języku polskim i angielskim.  

powrót