• Badania diagnostyczne
 • Leczenie żylaków
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Lekarze
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne
 • Usg we Wrocławiu

Lekarze

Alergologia

SPECJALISTYCZNA PORADNIA ALERGOLOGICZNA

Dzień dobry. Specjalistyczna poradnia alergologiczna we Wrocławiu w Centrum Medycznym Golden Care przy ul. Kukuczki 5 służy Państwu od 2011 r. i prowadzi konsultacje z zakresu schorzeń alergologicznych takich jak katar sienny, alergiczne zapalenie spojówek, astma oskrzelowa, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy Quinckego, atopowe zapalenie skóry, alergie pokarmowe. Poradnia alergologiczna zapewnia dostęp do uznanej wrocławskiej kadry lekarzy, a wspiera ją baza diagnostyczna CM Golden Care we Wrocławiu, w tym


    Densytometria REMS NOWOŚĆ W POLSCE >>>

    Punktowe testy alergologiczne >>>

    Płatkowe testy alergologiczne >>>

    Panele alergologiczne z krwi >>>

    Badania USG >>>

    Spirometria


Poradnią alergologiczną kieruje Pani Dr hab n. med. Barbara Sozańska, specjalista alergolog. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług alergologa prywatnie, w ramach abonamentów PZU, Allianz, Saltus, Compensa, a także uzyskają Państwo pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którymi współpracuje poradnia alergologiczna, bazy będącej gwarantem kompleksowej opieki medycznej.  

 • Dr hab n. med. Barbara Sozańska

  Dr hab n. med. Barbara Sozańska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista pediatra oraz specjalista alergolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Sozańskiej jest Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu przy ul. Hoene-Wrońskiego, gdzie zajmuje stanowisko adiunkta. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1996 r, specjalizację II stopnia z pediatrii w roku 2003, a z alergologii w roku 2009. W 2015 r. uzyskała tytuł naukowy doktora habilitowanego.

   

  Odbywała liczne staże zagraniczne, m. in. w Paryżu 1997 r. w Szpitalu Św. Ludwika, w Berlinie w 2001 r. w Klinice Charite, w Perugi w 2001 r. w Oddziale Alergologicznym, w Londynie w 2009 r. w Royal Brompton Hospital.

  Wielokrotna uczestniczka Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii, w Monachium, Berlinie, Barcelonie, Neapolu i Amsterdamie, gdzie prezentowała własne doniesienia z zakresu alergologii. 

   

  Otrzymała jedną z nagród dla młodych naukowców na kongresie Paediatric Pulmonology Association w 2004 r. w Lizbonie, nagrodę Polskiego Towarzystwa Alergologicznego za najlepszą pracę doktorską w 2004 r., a w 2012 r. Nagrodę Indywidualną Rektora Akademii Medycznej we Wrocławiu za wybitne osiągnięcia naukowe. Brała udział w międzynarodowych projektach badawczych wspieranych przez Unię Europejską: Gabriel, Forallvent, Amics.

   

  Współautorka podręcznika do alergologii oraz redaktorka pediatrycznej części polskiego tłumaczenia podręcznika do pediatrii Merck. Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Konsultuje dzieci i dorosłych, w języku polskim oraz angielskim.  

  Płatność online
powrót