• Usg we Wrocławiu
 • Leczenie żylaków
 • Ubezpieczenia medyczne
 • Lekarze
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Densytometria R.E.M.S.
 • Badania diagnostyczne
 • Badania laboratoryjne

Lekarze

Chirurgia ogólna

Dzień dobry. Prywatna poradnia chirurgiczna we Wrocławiu w Centrum Medycznym Golden Care przy ul. Kukuczki 5 służy Państwu z oddaniem od 2011 r. i prowadzi konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, chirurgii układu pokarmowego, chirurgii skóry. Poradnia chirurgiczna zapewnia dostęp do uznanej wrocławskiej kadry lekarzy, a wspiera ją baza CM Golden Care we Wrocławiu, w tym

 

    Densytometria REMS NOWOŚĆ W POLSCE >>>

    Specjalistyczna pracownia USG >>>

    Tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny 

    Chirurgia zmian skórnych >>>

    Leczenie wrastającego paznokcia >>>

    Kompleksowe leczenie żylaków, w tym laserowe >>> 

 

Poradnią chirurgiczną kieruje Pan Dr n. med. Krzysztof Skiba, specjalista chirurg. We Wrocławiu w przychodni Golden Care skorzystają Państwo z usług chirurga prywatnie, w ramach abonamentów PZU, Allianz, Saltus, Compensa, a także uzyskają Państwo pomoc rozbudowanego zespołu specjalistów, z którymi współpracuje poradnia chirurgiczna, bazy będącej gwarantem prawdziwej kompleksowej opieki medycznej.

 • Dr n. med. Andryi Yarka

  Dr n. med. Andryi Yarka

  Sprawdź dostępność ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Andryi Yarka to specjalista chirurg naczyniowy. We Wrocławiu jest starszym asystenem w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego. Absolwent Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego z 1996 r. W latach 2002 oraz 2007-2008 odbywał staże rezydenckie w Europejskim Szpitalu Georges Pompidou w Paryżu w Klinika Chirurgii Sercowo-Naczyniowej u Profesora Jean-Noel Fabiani'ego. W 2004 r. uzyskał tytuł specjalisty chirurgii naczyń, w 2007 r.tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2003 – 2017 był lekarzem, w tym na stanowisku docenta, w Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym w Katedrze i Klinice Chirurgii. W 2015 r. nostryfikował dyplom lekarski w Polsce i od 2017 r. pracuje jako lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Konsultuje w języku polskim, angielskim, francuskim i ukraińskim. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Krzysztof Skiba

  Dr n. med. Krzysztof Skiba

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chirurg ręki. We Wrocławiu w latach od 1981 do 2015 r. był członkiem zespołu Kliniki Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Akademii Medycznej, piastował funkcję Adiunkta i starszego Wykładowcy. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1981 r. W 1990 r. uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii oraz tytuł doktora nauk medycznych. Tytuł pracy doktorskiej "Doświadczalne zespolenia mikrochirurgiczne tętnic o średnicy poniżej 2mm za pomocą szwu ciągłego okrętkowego i pojedynczego węzełkowego". 

  Płatność online
 • Dr Błażej Czuwara

  Dr Błażej Czuwara

  Sprawdź dostępność ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Błażej Czuwara, chirurg, we Wrocławiu jest asystenem w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego 73. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zawodowo zajmuje się m.in. diagnostyką USG schorzeń tętnic oraz żył; procedurami z zakresu chirurgii naczyniowej, w tym endowaskularnymi procedurami leczenia chorób żył. Konsultuje w języku polski i angielskim. 

  Płatność online
powrót