• Lekarze
 • Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne
 • Leczenie żylaków
 • Badania diagnostyczne
 • Usg we Wrocławiu

Lekarze

Chirurgia ogólna

Dzień dobry. Specjalistyczna, prywatna poradnia chirurgiczna w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 służy Państwu z oddaniem już od 2011 r. Poradnia prowadzi ambulatoryjne konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej, chirurgii układu pokarmowego, chirurgii skóry. Wspierana jest przez rozbudowaną sekcję diagnostyczną (USG, tomografia, rezonans magnetyczny, gastroskopia) oraz współpracuje z grupą lekarzy innych specjalizacji tworzącą bazę prawdziwie kompleksowej opieki medycznej. Prywatna poradnia chirurgiczna Centrum Medycznego Golden Care we Wrocławiu, kierowana przez Pana Dr Norberta Zapotocznego przeprowadza różnorodne zabiegi, w tym: 

 

    Chirurgia zmian skórnych >>>

    Leczenie wrastającego paznokcia >>>

    Kompleksowe leczenie żylaków, w tym laserowe >>> 

 • Dr n. med. Norbert Zapotoczny

  Dr n. med. Norbert Zapotoczny

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Dr Norbert Zapotoczny, specjalista chirurg, specjalista chirurgii naczyniowej, we Wrocławiu jest starszym asystenem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego. Odbywał liczne staże i kursy zagraniczne: w 2002 r. staż w Oddziale Chirurgicznym Taipei Medical University Hospital na Taiwanie; w 2010 r. kurs Otwarte i laparoskopowe techniki w chirurgii gastroenterologicznej ACG w Davos w Szwajcarii; w 2011 r. kurs Laserowe operacje żylaków kończyn dolnych (EVLT) w Jenie w Niemczech; w 2012 r. brał udział w badaniu i szkoleniu z zakresu wszczepiania ludzkich bezkomórkowych graftów jako protez naczyniowych w Durham NC w USA.

   

  Odbywał również szkolenia z zakresu ultrasonograficznych badań naczyniowych: w 2005 r. kurs Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych; w 2009 r. kurs doskonalący Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych; w 2012 r. kurs Diagnostyka dopplerowska naczyń nerkowych, nerki przeszczepionej i przetok dializacyjnych w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii.

  W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się szerokim zakresem chirurgi ogólnej i naczyniowej, angiologią, w tym diagnostyką i leczeniem zwężeń tętnic, tętniaków, żylaków (operacje klasyczne, wewnątrznaczyniowe laserowe, skleroterapia). Uczestniczy w międzynarodowym, pionierskim projekcie badawczym wszczepiania biologicznych protez naczyniowych. 

  Dr Zapotoczny jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz prestiżowych American Stroke Association i American Heart Association. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Krzysztof Bronowicki

  Dr n. med. Krzysztof Bronowicki

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Uznany specjalista chirurg dziecięcy we Wrocławiu. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu z 1996 roku. Specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii dziecięcej uzyskał w roku 2000, a II stopnia w roku 2007. Również w 2007 r uzyskał w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską "Próba identyfikacji grup rokowniczych u dzieci z fibromatosis aggressiva", której promotorem był Prof. dr hab. med. Jan Godziński.

   

  Od 1997 roku główną bazą kliniczną dr Bronowickiego jest  Oddział Chirugii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im.Tadeusza Marciniaka we Wrocławiu, gdzie obecnie pisatuje funkcję starszego asystenta. Odbył liczne szkolenia specjalistyczne i staże naukowe w ośrodkach zagranicznych, w tym  w Department of Paediatric Surgery Emma Kinderziekenhuis Academic Medical Centre w Amsterdamie; Department of Oncology and Hematology CWS Study Olgahospital w Stuttgarcie.

  Jest współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii dziecięcej prezentowanych na kongresach krajowych i międzynarodowych oraz prac publikowanych w polskim i zagranicznym piśmiennictwie medycznym.

   

  Na codzień zajmuje się u dzieci szerokim zakresem schorzeń chirurgicznych (np. przepukliny), onkologicznych (np.operacje guzów, znamion skórnych) i problemów urologocznych wieku dziecięcgo (np. niezstąpienie jąder, wodniaki jąder, stulejki). Konsultuje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót