• Usuwanie znamion skórnych
 • Badania laboratoryjne
 • Lekarze
 • Leczenie żylaków
 • Badania diagnostyczne
 • Usg we Wrocławiu

Lekarze

Endokrynologia

Dzień dobry. Prywatna poradnia endokrynologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 zajmuje się szerokim zakresem schorzeń endokrynologicznych tarczycy, przytarczyc, kory i rdzenia nadnerczy, przysadki mózgowej, a także cukrzycą i tężyczką. Poradnią kieruje Dr n. med. Katarzyna Skórkowska-Telichowska, specjalista endokrynolog. We Wrocławiu w Centrum Medycznym Golden Care skorzystają Państwo z usług endokrynologa prywatnie oraz w ramach abonamentów medycznych Allianz, Medica, Skok. Usług na NFZ nie wykonujemy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z korzystnym zakresem Abonamentów Opieki Medycznej Golden Care. W poradni naszego Centrum we Wrocławiu wykonają Państwo szeroką gamę procedur endokrynologicznych, w tym: 

 

    Endokrynologiczne badania laboratoryjne >>> 

    Biopsja aspiracyjna tarczycy >>> 

    USG tarczycy z dopplerem >>> 

 • Dr n. med. Katarzyna Skórkowska-Telichowska

  Dr n. med. Katarzyna Skórkowska-Telichowska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Lekarz specjalista endokrynolog i specjalista chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zbierała m. in. w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Bazą Dr Skórkowskiej jest Pododdział Endokrynologiczny Kliniki Chorób Wewnętrznych IV Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Zawodowo zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, cukrzycy i zespołu metabolicznego, nadciśnienia tętniczego wtórnego, otyłości. Prowadziła prace badawcze w zakresie miażdżycy zarostowej tętnic kończyn oraz w zakresie oceny funkcji tarczycy po zabiegach koronarografii. Publikacje naukowe dr Skórkowskiej zamieszczane były w Journal of American Academy of Dermatolgy i w The Endocrinologist. Wykonuje biopsje tarczycy. Przeprowadza konsultacje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Eliza Kubicka

  Dr n. med. Eliza Kubicka

  Specjalista endokrynolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Kubickiej jest Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich, gdzie sprawuje funkcję starszego asystenta. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu endokrynologii realizowała również w Klinice Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. 

   

  Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2002 r. Staż podyplomowy odbywała w Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. W 2008 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych - rozprawa doktorska „Gromadzenie tłuszczu brzusznego a insulinooporność, profil lipidowy i polimorfizm receptora PPARγ u nieotyłych kobiet i mężczyzn”. Tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych uzyskała w 2011 r., a z zakresu endokrynologii w 2015 r. Ukończyła szkolenie „Diagnostyka usg sutka, tarczycy, węzłów chłonnych i narządów szyi” organizowane przez prestiżową Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. 

  Płatność online
powrót