• Badania diagnostyczne
 • Lekarze
 • Badania laboratoryjne
 • Usg we Wrocławiu
 • Leczenie żylaków
 • Usuwanie znamion skórnych

Lekarze

Endokrynologia

Dzień dobry. Prywatna poradnia endokrynologiczna we Wrocławiu przy ul. Kukuczki 5 zajmuje się szerokim zakresem schorzeń endokrynologicznych tarczycy, przytarczyc, kory i rdzenia nadnerczy, przysadki mózgowej, a także cukrzycą i tężyczką. Poradnią kieruje Dr hab. n. med. Katarzyna Skórkowska-Telichowska, specjalista endokrynolog. We Wrocławiu w Centrum Medycznym Golden Care skorzystają Państwo z usług endokrynologa prywatnie oraz w ramach abonamentów opieki medycznej Allianz, Skok. Usług na NFZ nie wykonujemy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z korzystnym zakresem Abonamentów Opieki Medycznej Golden Care. W poradni naszego Centrum we Wrocławiu wykonają Państwo szeroką gamę procedur endokrynologicznych, w tym: 

 

    Endokrynologiczne badania laboratoryjne >>> 

    Biopsja aspiracyjna tarczycy >>> 

    USG tarczycy z dopplerem >>> 

 • Dr hab. n. med. K. Skórkowska-Telichowska

  Dr hab. n. med. K. Skórkowska-Telichowska

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista endokrynolog. We Wrocławiu bazą szpitalną Pani Dr Skórkowskiej-Telichowskiej jest Oddział Angiologiczny w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Pracuje również na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, gdzie jest adiunktem na Wydziale Nauki o Zdrowiu. W swojej drodze zawodowej doświadczenie zdobywała m. in. w Klinice Angiologii, Nadciśnienia Tętniczego i Diabetologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Klinicznym Oddziale Endokrynologii IV Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. 

   

  Zawodowo zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki, cukrzycy i zespołu metabolicznego, wtórnego nadciśnienia tętniczego, otyłości. Prowadziła prace badawcze z zakresu miażdżycy zarostowej tętnic kończyn oraz z zakresu oceny funkcji tarczycy po zabiegach koronarografii. Publikacje naukowe dr Skórkowskiej zamieszczane były w Journal of American Academy of Dermatolgy i w The Endocrinologist. Wykonuje biopsje tarczycy. Przeprowadza konsultacje w języku polskim i angielskim. 

  Płatność online
powrót