• Badania diagnostyczne
 • Leczenie żylaków
 • Lekarze
 • Badania laboratoryjne
 • Usg we Wrocławiu
 • Usuwanie znamion skórnych

Lekarze

Gastrologia

Dzień dobry. Specjalistyczna poradnia gastrologiczna w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu służy Państwu z oddaniem już od 2011 r. Poradnia prowadzi ambulatoryjne konsultacje z zakresu chorób przełyku, żołądka, jelit, wątroby i trzustki, a także bólów brzucha, wzdęć, zaparć, biegunek i nieswoistych zapaleń jelit. 

 

Poradnią gastrologiczną kieruje Dr n. med. Jarosława Semianów-Wejchert, specjalista gastrolog. We Wrocławiu w przychodni medycznej Golden Care skorzystają Państwo z usług gastrologa prywatnie oraz w ramach abonamentów Allianz, PZU, Medica, Generali, Skok. Usług na NFZ nie świadczymy, jednakże zachęcamy do zapoznania się z zakresem Abonamentów Opieki Medycznej Golden Care. Z prywatną poradnią gastrologiczną Golden Care we Wrocławiu wykonają Państwo wiele badań w ramach diagnostyki gastrologicznej, jak gastroskopia, tomografia komputerowa, a także 

 

    USG jamy brzusznej >>>

    USG przepływów wątrobowych >>>

    Badania laboratoryjne >>> 

    Pakiet wątrobowy z USG >>> 

 • Dr n. med. Jarosława Semianów-Wejchert

  Dr n. med. Jarosława Semianów-Wejchert

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista gastrolog. We Wrocławiu szpitalną bazą Pani doktor jest Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od roku 1988 jest związana Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, tytuł specjalisty chorób wewnętrznych oraz specjalisty gastroenterologii. Na codzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego, w tym zaparć, bólów brzucha, choroby wrzodowej, colitis ulcerosa, choroby Crohna. Wykonuje badania ultrasonograficzne, zajmuje się elektrogastrografią. Autorka specjalistycznych prac naukowych z zakresu gastroenterologii. Zjednuje ludzi wyjątkowo pozytywną osobowością. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Krystyna Karachadzis

  Dr n. med. Krystyna Karachadzis

  Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista epidemiologii oraz certyfikowany lekarz medycyny tropikalnej i podróży. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada 25 letnie doświadczenie kliniczne w zakresie gastrologii i chorób wątroby. Od lat związana z Katedrą i Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii we Wrocławiu, w której prowadzi pracę naukową zwieczńczoną uzyskaniem tytułu doktorskiego z zakresu motoryki przełyku. 

  Dr Karachadzis odbywała zagraniczne staże, w tym w Institutet Karolinska w Stokholmie w Szwecji; w pracowni kinetyki przewodu pokarmowego u Prof. Arwanitakisa na Uniwersytecie Medycznym im. Arystotelesa w Salonikach w Grecji. 

   

  Polem zainteresowań zawodowych Pani Doktor jest endoskopia przewodu pokarmowego, a w szczególności endoskopia kapsułkowa, którą zajmuje się również w Centrum Medycznym Golden Care we Wrocławiu. Jest autorem i współautorem ponad 40 publikacji naukowych w pismach krajowych i zagranicznych, a także tłumaczeniem podręczników z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego i endosopii kapsułkowej. Członkini Polskiego Towarzystwa Gastrologicznego i Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. 

  Płatność online
 • Dr n. med. Szymon Wieczorek

  Dr n. med. Szymon Wieczorek

  .Zarejestruj się ON-LINE lub zadzwoń.

  Specjalista chorób wewnętrznych i specjalista gastrolog. We Wrocławiu bazą szpitalną dr Wieczorka jest Klinika Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego, gdzie sprawuje stanowisko starszego asystenta. W latach 2005-2012 bazę szpitalną stanowiła Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W codziennej praktyce klinicznej dr Wieczorek zajmuje się badaniami endoskopowymi przewodu pokarmowego (gastroduodenoskopie oraz kolonoskopie). 

  Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2005 r. W latach 2001 – 2002 odbywał studia na Università degli Studi di Padova we Włoszech. W roku 2012 uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w roku 2015 zakończył kształcenie specjalizacyjne z zakresu gastrologii.  Konsultuje w języku polskim, angielskim i włoskim. 

  Płatność online
powrót